Lēbs nomaina Mikelsenu un startēs Portugāles rallijā

21/05/2019 |

Foto: Hyundai Motorsport |

Lai gan sākotnēji Sebastjēna Lēba plānā neietilpa startēšana nākamajā pasaules rallija čempionāta posmā Portugālē, viņš tomēr piedalīsies cīņā, jo “Hyundai” komanda devusi francūzim iespēju sēsties WRC mašīnā Andreasa Mikelsena vietā.

Mikelsens atgriezīsies sacīkstēs uz pēc tam gaidāmo posmu Itālijā, bet šī ir jau otrā reize pēdējo četru sacīkšu laikā, kad norvēģis tiek nomainīts. Sākotnēji bija plāns ļaut viņam startēt visos 14 posmos, taču jau Korsikas rallijā viņa vietā iespēja tika dota Danijam Sordo. Portugālē Mikelsena vietu ieņems Lēbs.

“Šis lēmums netika pieņemts viegli,” sacīja “Hyundai” komandas direktors Andreā Adamo. “Kā komandai mums ir jāiet uz priekšu un iespējami efektīvāk jāizmanto mūsu sastāvā esošie braucēji. Sebastjēns Lēbs un Daniels Elena Čīlē parādīja labu sniegumu un ir apraduši ar braukšanu pa grants segumu. Mēs jutām, ka viņi varētu palīdzēt mums sarūpēt Portugālē vairāk punktus.”

Iepriekšējā posmā Čīlē Mikelsens tikai vienā ātrumposmā bija ātrāks par Lēbu, kurš izcīnīja trešo vietu, kamēr norvēģis palika septītais. Savukārt pirms tam Argentīnas rallijā, kur Lēbs nestartēja, Mikelsens sasniedza augsto otro pozīciju. Lēbs pasaules čempionāta kopvērtējumā ir sestais, lai gan izlaidis divus posmus, bet Mikelsens, kurš nestartēja tikai Korsikā, ir septītais, trīs punktus aizmugurē. Komandu ieskaitē gan “Hyundai” ir vadībā, lielākajā mērā pateicoties Tjerī Noivila sasniegumiem.

“Čīlē lieliski sapratos ar “Hyundai i20 Coupe WRC” automašīnu, kas atspoguļojās rezultātā,” atzīst Lēbs. “Esmu gandarīts, ka iesākto varēšu turpināt Portugālē. Šis ir negaidīts lēmums, bet esmu noskaņots komandai sarūpēt vēl vienu labu rezultātu.”

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool