Lēbs atgriezīsies pie “Citroen” WRC auto stūres

08/08/2017 |

Foto: wrc.com

Deviņkārtējais pasaules rallija čempions Sebastjēns Lēbs šodienēnes atgriezīsies “Citroen Racing” komandā, lai aizvadītu testus ar “C3 WRC” sacīkšu automašīnu.

43 gadus vecais Lēbs, kurš savulaik pasaules rallija čempionātā uzvarēja 78 posmos, testos plāno piedalīties vienu dienu. Zināms, ka testi risināsies pa asfaltu.

Šie testi iespējami, jo kompānijas “PSA Motorsport” paspārnē šobrīd ietilpst gan “Peugeot Sport”, ar ko Lēbam ir līgumsaistības, gan “Citroën Racing” un “DS Performance”. Kā zināms, pašlaik Lēbs pārstāv “Peugeot” zīmolu gan pasaules rallijkrosa čempionātā, gad bezceļu sacensībās, tostarp prestižajā Dakaras rallijā.

“PSA Motorsport” savā paziņojumā uzsvēra, ka ļoti vēlas, lai tik pieredzējis, zināšanām bagāts un talantīgs pilots kā Lēbs sniegtu savu vērtējumu par “Citroen C3 WRC” modeli, kas pašlaik pasaules rallija čempionātā nav no ātrākajiem.

Pats Lēbs pēdējo pilno sezonu WRC aizvadīja 2012. gadā, pēc tam piedalījās atsevišķos posmos 2013. gadā, bet pēdājās sacensības veica 2015. gada janvārī.

“Nevaru vien sagaidīt, kad atkal varēšu braukt ar WRC auto un saprast to, kā ir mainījušās šī čempionāta tehnoloģijas aizvadīto gadu laikā,” atzīst Lēbs. “Man joprojām ir kaisle uz ralliju. Kopš aizgāju no šī sporta pirms pieciem gadiem, no visām izmēģinātajām disciplīnām ralliju es mīlu visvairāk.”

Izmantotie resursi:
www.wrc.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool