Latviešus aicina uz augustā gaidāmo “Samsonas Rally Rokiškis”

07/06/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Augusta sākumā Lietuvā norisināsies rallija sacensības “Samsonas Rally Rokiškis”, uz kurām laipni gaidīti dalībnieki no Latvijas. Lietuvieši parūpējušies, lai latvieši varētu startēt sacensībās par pazeminātu dalības maksu.

“Samsonas Rally Rokiškis” tiks aizvadīts 3. un 4. augustā Rokišķos, kas atrodas netālu no robežas ar Latviju, vien 70 km brauciena attālumā no Jēkabpils.

Divu dienu laikā sportistiem ātrumposmos būs jāveic 139 kilometri pa grants un vēl četri kilometri pa asfalta ceļiem. Dalībnieki būs īpaši motivēti, jo organizatori sola lieliskas balvas ātrākajiem – pilnīgi jaunu “Toyota Yaris” automobili (par uzvaru R2 klasē) un ceļojumu uz 2019. gada Montekarlo WRC ralliju.

3. augustā notiks treniņbraucieni, ceremoniālais starts un pirmie četri ātrumposmi, kamēr 4. augustā – atlikušie deviņi ātrumposmi, pjedestāls un apbalvošanas ceremonija.

“Samsonas Rally Rokiškis” īpaši gaida sacīkstēs sportistus no Latvijas. Visām ekipāžām no Latvijas, kam ir no šī gada sākuma derīga licence, nodrošināta 50% atlaide dalības maksai.

Vairāk informācijas – “www.samsonasrally.com“.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool