Latviešu braucējus aicina piedalīties “DHL Rally Elektrenai”

24/08/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Septembra pirmajā pusē Lietuvā norisināsies rallija un rallijsprinta sacensības “DHL Rally Elektrenai”, kurās startēs vadošie šīs valsts sportisti, bet īpaši tiek aicināti piedalīties braucēji no Latvijas.

“DHL Rally Elektrenai” sacensības risināsies 8. un 9. septembrī, un šogad notiks trešo reizi. Reizē šis būs ne vien Lietuvas rallija un rallijsprinta čempionātu posms, bet arī FIA Baltijas rallija kausa (“Baltic Rally Trophy”) izcīņas sacensības, tāpat uz starta tiks gaidīti “LADA VFTS Cup” un “Historic Cup” klašu pārstāvji, kā arī GAZ smago automobiļu braucēji.

Ralliju organizē Ramūns Čapkausks, kurš arī pats ir šīs autosporta disciplīnas pilots. Viņš uzsver, ka īpaši gaidīti uz sacensībām būs sportisti un līdzjutēji no Latvijas – braucējiem tiks sagatavoti adrenalīna pilni ātrumposmi, bet skatītājiem, kuri ieradīsies Elektrēnos, tiek solīta īsta rallija fiesta.

Elektrēnu pilsētas apkaimē plānots veikt deviņus ātrumposmus, kas visi notiks sestdienā, 9. septembrī. Kopumā būs jāveic 284 km gara distance, no tiem ātrumposmos – nepilni 123 km.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool