Krievijas sportisti atgūstas pēc avārijas Alūksnē

17/08/2018 |

Foto: publicitātes

12.jūlijā notikušo rallija testu laikā, saduroties divām rallija automašīnām, notika avārija ātrumposmā “Korneti” un negadījumā cieta divas Krievijas rallija ekipāžas – Gleb Zavolokin / Anton Manokhin un Denis Gromov / Nikita Filipov. Šobrīd sportisti turpina atlabt no gūtajām traumām.

Visi cietušie ar dažādas pakāpes traumām tika nogādāti Alūksnes slimnīcā, taču šobrīd jau ir pārvesti uz Krieviju un turpina ārstēšanos savā valstī, un nevienam cietušajam dzīvībai bīstamu traumu nav. Veselības stāvokli visiem var raksturot kā stabilu un visai līdzīgu, taču stūrmaņiem traumas kopumā bija nedaudz lielākas un skaidrs ir tas, ka tik drīz avārijā iesaistītie un cietušie pie ierasta dzīves ritma atgriezties nevarēs, jo ir nepieciešama rehabilitācija. Visiem 4 sportistiem ir veiktas nepieciešamās kaulu operācijas, kuru iznākums ilgtermiņā tiek prognozēts kā veiksmīgs.

Ja runājam par šo ekipāžu sporta gaitām, tad noteikti jāmin, ka viņi jau vairākus gadus ir gan Krievijas rallija kausa un čempionāta dalībnieki un vairākkārt ir arī kāpuši uz goda pjedestāla.

Vairāk informācijas par sportistu stāvokli un to, kā iespējams palīdzēt sportistiem veselības un pilnas funkcionalitātes atgūšanā, var iegūt zvanot uz tālruņiem: 26449448, 26544618, 29424007.

Izmantotie resursi:
www.laf.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool