Kanāda strādā pie atgriešanās WRC kalendārā

09/02/2018 |

Foto: insidetracknews.com

Kanāda apstprinājusi, ka jau vairākus gadus notiek darbs pie atgriešanās pasaules rallija čempionāta (WRC) kalendārā, bet šobrīd projekts uzņēmis īstos apgriezienus.

Kanādas rallija promoteru asociācija (RPAC) ceturtdien prezentēja piecgades plānu, mērķējot šajā valstī sarīkot vienu no WRC posmiem.

“Šo ideju sākām izskatīt jau 2011. gadā,” stāsta projekta direktors Keits Morisons. “Nesen viss sāka salikties kopā un domāju, ka šis ir īstais brīdis, lai pieliktu visas pūles idejas realizācijai.”

RPAC sadarbojas ar Kanādas rallija sporta asociāciju (CARS), kas ir atbildīgā organizācija par šo sporta veidu valstī. Tagad sākts kopīgs darbs pie dziļākas izpētes par to, kas nepieciešams, lai sarīkotu Kanādas WRC ralliju.

“Nākamo gadu pavadīsim, tiekoties ar dažāda veida amatpersonām un potenciālajiem partneriem,” saka Morisons. “Tiklīdz sapratīsim, vai un kur šādām sacensībām būtu atbalsts, izplatīsim turpmāko informāciju.”

Kanādā jau iepriekš četras reizes noticis pasaules čempionāta posms, taču tas bija sen. 1974. gadā WRC kalendārā bija iekļauts “Rally of the Rideau Lakes”, kad uzvarēja Sandro Munari, kamēr no 1977. līdz 1979. gadam WRC ietvaros risinājās “Criterium Quebec” rallijs, kurā triumfēja Timo Salonens, Valters Rols un Bjorns Valdegārds.

Izmantotie resursi:
www.wrc.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool