Kajetanovičs uzsāks karjeru pasaules rallija čempionātā

18/05/2018 |

Foto: M-Sport

Trīskārtējais Eiropas čempions rallijā Kajetans Kajetanovičs beidzot oficiāli paziņojis, ka jau drīzumā uzsāks dalību pasaules čempionātā. Pirmās sacīkstes viņam būs Sardīnijas rallijs, kas notiks no 7. līdz 10. jūnijam.

Šogad Kajetanovičs Eiropas čempionāta posmos vairs nestartē un nebija noslēpums, ka viņa mērķis ir uzsākt karjeru pasaules rallija čempionāta WRC2 klasē. Tajā pašā laikā ieceri nācās atlikt, jo bija problēmas ar nepieciešamā finansējuma piesaisti.

Preses konferencē Varšavā Kajetanovičs beidzot paziņojis, ka sāks dalību WRC2 čempionātā ar posmu Sardīnijā. Poļu pilots turpinās startēt zem “Lotos Rally Team” komandas karoga un arī pasaules čempionātā, kā līdz šim, izmantos “Ford Fiesta R5” modeļa sacīkšu spēkratu. Šogad to apkalpos “M-Sport Polska” speciālisti.

Pagaidām Kajetanovičs vēl nav paziņojis, kuros posmos startēs pēc Sardīnijas rallija, bet plāns esot aizvadīt vismaz četras sacīkstes WRC2 klasē. Tāpat šogad Kajetanoviču vēl būs iespēja vērot Eiropas čempionātā, jo viņš apsolījis startēt savā dzimtenē notiekošajā rallijā “Rajd Barborka”, kas risināsies no 21. līdz 23. septembrim.

Līdz šim Kajetanovičs pasaules čempionātā startējis tikai vienreiz, kad 2016. gadā piedalījās Polijas posmā “Rajd Polski”. Braucot ar “Ford Fiesta R5”, toreiz sportists izcīnīja 16. vietu absolūtajā ieskaitē un ceturto WRC2 klasē.

Izmantotie resursi:
www.autoklub.pl

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool