Emīls Blūms Alūksnes rallijā piedalīsies ar N4 klases “Evo IX”

03/01/2018 |

Foto: Māris Stiprais, 4rati.lv

Kamēr sākotnēji rallijam “Alūksne 2018” aktīvāk pieteicās lietuviešu sportisti, šobrīd saspurojušies arī latvieši, un dalībnieku sarakstā atrodamas jau vairāk par 30 ekipāžām. Kā jaunai sezonai pieklājas, arī vairāki interesanti jaunumi.

Savulaik viens no vadošajiem priekšpiedziņas kategorijas pilotiem Lartvijas rallija čempionātā, Emīls Blūms gaidāmajām sacīkstēm pieteicies ar N4 klases “Mitsubishi Lancer Evo IX”. Jau iepriekšējā sezonā viņš bija redzams pie pilnpiedziņas auto stūres, bet startēja rallijsprintā, kamēr “Rally Alūksne” redzēsim Blūmu cīnāmies Latvijas rallija čempionāta LRC2 grupā. Arī šoreiz sportista tehniku apkalpos “Rallyworkshop” komanda, bet stenogrammu lasīs jauns stūrmanis – Kaspars Veiss.

Dalību Alūksnes rallijam apstiprinājuši arī 2017. gada Latvijas čempioni rallijā Aleksandrs Mihailovs – Igauniju pārstāvošais krievu pilots, kā arī viņa latviešu stūrmanis Normunds Kokins. Pērn šī ekipāža pārstāvēja “ASRT Rally Team” un “Neiksans Rally Sport” komandas, bet tagad pievienojušies citai Latvijas vienībai “PROSPEED”. Mihailovs/Kokins turpinās startēt ar N4 klases “Mitsubishi Lancer Evo X”.

Pieteikumu sarakstā pēdējās dienās cīņai Latvijas rallija čempionātā parādījušies arī tādi latviešu piloti kā Edijs Bergmanis (“Mitsubishi Lancer Evolution IX”), Kaspars Kaņeps-Kalniņš (“Mitsubishi Lancer Evolution VIII”) un Kristaps Sarma (“Mitsubishi Lancer Evolution VI”).

Līdzjutējiem īpašu sajūsmu noteikti sagādās brāļi Ivars un Andris Velmes, kuri Alūksnes rallijā piedalīsies ar iespaidīgo pašu uzbūvēto “Audi Quattro A2”, sacenšoties vēsturisko auto ieskaitē. Alūksnē šis “monstrs” būs redzams pirmo reizi, bet pirms gada Velmes ar to savā klasē uzvarēja Gulbenes pusē notiekošajā ziemas rallijā “Sarma”.

Atgādinām, ka 2018. gada Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu, kā arī Latvijas un Lietuvas rallijsprinta čempionātu pirmais posms “Rally Alūksne” notiks 19. un 20. janvārī.

Dalībnieku saraksts >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool