Elektrēnu rallija pirmajā dienā Vorobjovam/Pūķim trešā vieta

08/09/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Ar pirmo ātrumposmu Elektrēnu pilsētā šovakar startēja Lietuvas rallija čempionāta un Baltijas rallija kausa izcīņas posms “DHL Rally Elektrenai 2017”, kur uz starta stājušās arī vairākas latviešu ekipāžas.

Sacensību pirmajā dienā sportistiem bija jāveic vien 1.07 km garš ātrumposms, kurā rezultāti bija ļoti blīvi.

Ātrāko laiku sasniedza lietuviešu pilota Deivida Jociusa ekipāža (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), otrais ātrākais bija Giedrs Notkuss (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), kamēr trešo ātrāko laiku sasniedza ar pirmo numuru braucošie Jānis Vorobjovs un Ivo Pūķis (“Mitsubishi Mirage Space Star”), kuri cīnās par Lietuvas čempionu titulu LARC3 un 4WD ieskaitēs. No uzvarētājiem Vorobjova/Pūķa duets atpalika vien 0.3 sekundes.

Absolūtās ieskaites pirmajā desmitniekā iekļuva arī Guntis Lielkājis un Ivars Grošus (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), kuriem sestā vieta pirmajā ātrumposmā, kā arī Rolands Jaunzems un Ainārs Kalniņš (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”), kuri bija desmitie ātrākie. Lielkāja/Grošus ekipāža otrajā vietā Baltijas kausa ieskaitē.

21. vietu kopējos rezultātos un ceturto vietu savā grupā ieņem Daņila Belokoņs, kurš šoreiz startē kopā ar Mārtiņa Seska pastāvīgo stūrmani Andri Mālnieku (“Ford Fiesta R2T”).

Uz starta stājušies nepilni septiņi desmiti ekipāžu. Sestdien Elektrēnu apkaimes ceļos būs jāveic astoņi ātrumposmi, garākais no kuriem sastādīs 26 kilometrus.

“DHL Rally Elektrenai 2017” rezultāti pēc pirmās dienas:

REZULTĀTI TIEŠSAISTĒ >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool