“Citroen” pieļauj Ožjē atgriešanos komandā

07/06/2018 |

Foto: wrc.com

“Citroen” rūpnīcas komanda ir gatava uzsākt pārrunas ar pieckārtējo pasaules čempionu rallijā Sebastjēnu Ožjē par sportista atgriešanos tās sastāvā pēc septiņu gadu pārtraukuma.

Ožjē savulaik bija “Citroen” protežē, tomēr 2011. gada sezonas izskaņā pameta komandu, jo pieauga nesaskaņas starp viņu un pieredzējušo pārinieku Sebastjēnu Lēbu.

Ožjē parakstīja vienošanos ar “Volkswagen”, kas tobrīd vēl tikai plānoja ienākt WRC klasē, pēc tam ieguva ieguva četrus pasaules čempiona titulus pēc kārtas, panākumu atkārtojot vēl arī pērn, jau startējot “M-Sport Ford” vienībā, kur francūzis brauc joprojām.

Pēc tam, kad “Citroen” lauza līgumu ar savu pilotu Krisu Mīki, ir skaidrs, ka tai nepieciešams ātrs un stabils komandas līderis.

“Jūs varat iztēloties, ka šajā situācijā mēs izvērtēsim visas iespējas,” stāsta “Citroen” komandas boss Pjērs Budars. “Ja būtu tā, ka Ožjē atrastos pilotu tirgū un būtu ieinteresēts atgriezties, protams, es teiktu, ka mūs tas interesē. Pavisam noteikti. Bet mums jāizvērtē visas iespējas un jātiek skaidrībā ar sastāvu nākamajai sezonai.”

Šobrīd “Citroen” komandā turpina startēt Madss Ostbergs un Andreass Mikelsens. Ožjē vēl nav sniedzis savu komentāru par iespējamo atgriešanos “Citroen” sastāvā, bet zināms, ka līgumsaistības ar “M-Sport Ford” viņam beigsies 2018. gada izskaņā. Sebastjēns Lēbs tikmēr atzinis, ka šobrīd viņa prioritāte ir palikt rallijkrosā.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool