“Citroen” komanda paziņo prioritāti 2018. gadam

08/09/2017 |

Foto: wrc.com

Rallija komanda “Citroen” par prioritāti 2018. gada pasaules čempionāta sezonai nosaukusi Sebastjēna Ožjē nolīgšanu, un francūži cer, ka tieši šis pavērsiens būs izšķirošais, lai vienība atgrieztos cīņā par uzvarām.

Uz šo sezonu Ožjē pievienojās “M-Sport” vienībai, un trīs posmus pirms čempionāta beigām šī pilota ekipāža ir vadībā kopvērtējumā, mērķējot uz jau piekto WRC titulu.

Tajā pašā laikā pēdējā mēneša laikā notiek sarunas Ožjē un “Citroen” rūpnīcas komandas starpā, jo viņa kādreizējie darba devēji cenšas pārvilināt francūzi pie sevis. Tieši “Citroen” savulaik palīdzēja Ožjē nokļūt pasaules rallija čempionātā un “Citroen Junior Team” sastāvā viņš 2010. gadā guva savu pirmo uzvaru, bet drīz pēc tam tika paaugstināts uz “Citroen Total World Rally Team”. Sadzīvot ar titulēto Sebastjēnu Lēbu vienā komandā nebija viegli, un 2012. gadā Ožjē pievienojās “Volkswagen” projektam, nākamajās sezonās četras reizes kļūstot par pasaules čempionu.

“Tas, lai viņš pievienotos mūsu komandai, savos plānos esam izvirzījuši par prioritāti,” atzīst “Citroen” komandas vadītājs Īvs Matons. “Šobrīd ejam uz to soli pa solim, bet ir grūti teikt, kāda būs viņa galīgā atbilde. Mēs, protams, neesam vienīgi, kas vēlas viņu pievilināt.”

Neoficiāla informācija liecina, ka Ožjē būtu gatavs palikt “M-Sport” sastāvā tikai tādā gadījumā, ja nākamgad komandu atkal sāktu atbalstīt “Ford” rūpnīca, ar kuras markas mašīnām vienība startē pasaules rallija čempionātā.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool