Britu pilote Ketija Muningsa: “Šis gads bija tikai sākums”

09/11/2017 |

Foto: fiaerc.com

Britu autosportiste Ketija Muningsa, kura šogad aizvadīja pirmo pilnvērtīgo sezonu rallijā, gatavojas turpināt karjeru un arī nākamgad plāno startēt Eiropas čempionāta klasē “ERC Junior U27”.

Lai gan Muningsa rallija pieredzi krājusi kopš 2015. gada, iepriekš viņa braukusi tikai atsevišķās sacīkstēs un šogad pirmo reizi aizvadīja pilnvērtīgu sezonu, piedaloties piecos Eiropas rallija čempionāta (ERC) posmos, kur startēja ar “Sainteloc Junior Team” sagatavotu priekšpiedziņas “Peugeot 208 R2”. Trijos posmos viņai izdevās sasniegt finišu, bet divas reizes tika piedzīvota izstāšanās.

“Šis gads bija tikai sākums,” viņs saka. “Par 100 procentiem varu teikt, ka arī nākamgad braukšu “ERC Junior U27″ klasē, bet ceram uz vēl vairākiem rallijiem, ja izdosies savākt nepieciešamo budžetu. Šī gada sākumā mums bija problēmas ar finansējumu, ko līdz galam tā arī neatrisinājām. Tāpēc jau tagad darām visu iespējamo, lai nākamgad viss varētu notikt labi. Tas ir ļoti aizraujoši.”

2017. gada “ERC Junior U27” vērtējumā Muningsa trīsreiz iekļuva punktos, bet palika pēdējā, 14. vietā, kamēr dāmu klasē “Ladies Trophy” četru dalībnieku konkurencē tika pie otrās vietas, gan neuzvarot nevienā no posmiem.

Izmantotie resursi:
www.fiaerc.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool