Ar 1. numuru “Rally Alūksne” startēs ukraiņu WRC ekipāža

17/01/2018 |

Foto: XPB Images

Šīs nedēļas nogalē, 19. un 20. janvārī gaidāmajās “Rally Alūksne” sacensībās, kurās notiks cīņa četru dažādu čempionātu ieskaitēs, ar 1. numuru startēs ukrainis Valērijs Gorbans, kurš vienīgais uz starta izies ar WRC klases tehniku.

Gorbans sacensībās piedalīsies ar “Mini John Cooper Works WRC” automašīnu, kas nereti redzēta arī pasaules čempionāta trasēs. Ar 2. numuru cīņā dosies latviešu pilots Jānis Berķis, kurš otro sezonu startēs ar “Ford Fiesta R5”, savukārt 3. numuru saņēmis igaunis Stevens Villo, kura rīcībā pirmo reizi būs “Citroen DS3 R5” automašīna.

Arī 4. numurs Alūksnes rallijā ticis igauņu sportistam – Egons Kaurs cīņā dosies ar “Ford Fiesta Proto”. Šāda modeļa auto arī polim Robertam Kocikam no Polijas, kurš saņēmis 5. numuru, un 6. numura īpašniekam Prītam Koikam no Igaunijas.

Pārsteigumus vienmēr gatavs sarūpēt Martins Samsons, kuram 7. numurs un unikālais pilnpiedziņas “BMW M3X”. Ar 8. numuru cīņu sāks igaunis Ranno Bundsens, kamēr 9. numurs Rolanda Baldiņa ekipāžai – abas tās startēs ar “Mitsubishi Lancer Evo VIII” spēkratiem. 10. numurs ticis Sergejam Popovam, kurš startēs ar jaudīgo “Ford Fiesta R5”.

Šī ir tikai daļa no spēcīgajām ekipāžām, kas noteikti pretendēs uz augstām vietām. Kā zināms, rallijam pieteicās vairāk par 100 ekipāžām, kas piektdienas nakts ātrumposmos un sestdien gatavas sarūpēt skaistus brīžus gan sev, gan līdzjutējiem.

Atgādinām, ka “Rally Alūksne” reizē būs Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu pirmā posma sacīkstes, kā arī Latvijas un Lietuvas rallijsprinta čempionātu pirmais posms.

Dalībnieku saraksts starta numuru secībā >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool