Alūksnes rallija dalībnieku sarakstu papildina vēl divas R5 ekipāžas

12/01/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Tuvojoties Alūksnes rallija pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām, dalībnieku saraksts pieaudzis jau līdz gandrīz 100 ekipāžām, un pēdējās diennakts laikā kļuvuši zināmi vairāki interesanti jaunumi. Pieteikušās vēl divas ekipāžas, kas gatavojas startēt ar R5 klases mašīnām.

Ar jauno stūrmani sacensībām pieteicies Edgars Balodis, kurš sēdīsies pie “Mitsubishi Lancer Evo VIII” stūres un cīnīsies Latvijas rallija čempionāta grupā LRČ2. Kopš 2013. gada sezonas beigām stenogrammu viņam lasīja Inese Akmentiņa, kura karjeru izvēlējusies noslēgt, un uz “Rally Alūksne 2018” starta Balodis izies duetā ar Kārli Roziņu. Šis stūrmanis rallijā bija redzams jau pērn, kad piedalījās vairākos posmos vēsturisko mašīnu jeb “Historic” ieskaitē.

LRČ2 ieskaitē cīnīsies arī ASRT komandas īpašnieks Ainārs Igaveņš, kurš brauks ar “Mitsubishi Lancer Evo”. Tāpat Alūksnes rallijā atkal redzēsim pieredzējušo Arvi Vecvagaru, kurš šoreiz sēdīsies pie “VAZ 21074” stūres un startēs “Historic” vērtējumā.

Sacensībās piedalīsies arī spēcīgais lietuviešu pilots Vitauts Šveds, kurš atgriezīsies pie “Mitsubishi Lancer Evo IX” stūres, kas pēdējo reizi tika izmantots 2016. gadā. Tāpat startēs pazīstamais igaunis Timmu Korge, kurš pēdējos gados ik pa laikam rallijā startējis ar R5 klases “Ford Fiesta”, bet Alūksnē brauks ar “VAZ 2105”. Talantīgais jaunais igaunis Karls Martins Volvers tikmēr būs redzams pie “Lada Kalina ReVolver Edition” stūres un pārstāvēs “ASRT” vienību.

Jau ziņots, ka ar “Ford Fiesta R5” brauks “Neiksans Rally Sport” pilots Jānis Berķis, bet tagad dalībai pieteikušās vēl divas ekipāžas ar šīs spēcīgās klases spēkratiem. “ASRT” sastāvā startēs krievs Sergejs Popovs, kurš pilotēs jau pērn pāris rallijos iepazīto “Ford Fiesta R5”, kā arī igaunis Stevens Vīlo, kurš pirmo reizi karjerā cīņā dosies ar “Citroen DS3 R5”, pārstāvot “RR Estonia Motorsport” komandu. Pirmo reizi pie “Kaur Motorsport” vienības “Ford Fiesta Proto” stūres Latvijas ceļos būs redzams igauņu pilots Prīts Koiks, un šādu auto pilotēs arī Egons Kaurs. Jāgaida, kādu sniegumu parādīs maz pieredzējušais soms Ari Sorsa, kura rīcībā būs “Mitsubishi Lancer Evo IX”.

Nav šaubu, ka priekšpiedziņas kategorijā viens no galvenajiem pretendentiem uz uzvaru būs pērnā gada Igaunijas čempions rallijā Kens Torsns, kurš brauks ar “Ford Fiesta R2T” automobili. Tāpat ar jaunu “Peugeot 208 R2” startēs norvēģis Olivers Solbergs, kurš ar savu ātrumu pārsteidza jau pērn.

Drīzumā būs zināms pilns “Rally Alūksne 2018” dalībnieku saraksts. Šodien, 12. janvārī ir pēdējā pieteikumu pieņemšanas termiņa diena.

Provizoriskais dalībnieku saraksts >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool