Tuvojas minirallijs “Gulbis 2017”

03/05/2017 |

Foto: Raimonds Bērziņš, 4rati.lv

Šī mēneša beigās, 27. maijā Gulbenes pusē norisināsies minirallija sacensības “Gulbis 2017”, kas būs Latvijas kausa izcīņas standarta automobiļu grupā otrais posms.

Pieredzējusī “Gulbja” rīkotāju komanda būs sagatavojusi vairākus interesantus ātrumposmus, kas no “lielā” rallija dopiem atšķirsies tikai ar garumu – minirallija ātrumposmi būs apmēram 2.5 km gari un kopā dalībniekiem ar laika ieskaiti būs jāmēro nedaudz virs 15 km, bet kopā ar pārbraucieniem – 150 km.

Šogad sacensībās iekļauti seši ātrumposmi, divos no kuriem būs arī asfalta sekcijas. Sīkāka informācija par ātrumposmiem un pārējā dokumentācija jau pieejama portāla “4rati.lv” sadaļā “Minirallijs”.

Sacensību organizatori vērš dalībnieku uzmanību uz to, ka šogad minirallijā “Gulbis 2017” būs atsevišķas ieskaites klases Profesionāļu grupai (1600, 2000, 2WD, 4WD, 4WD+, Minirallija Junioru kauss, OPEN) un Amatieru grupai (1600, 2000, 2WD). Profesionāļu grupā startēs braucēji ar iepriekšēju pieredzi minirallijā, rallijsprintā vai rallijā, bet Amatieru grupā piedalīsies sportisti bez pieredzes minirallijā, rallijsprintā vai rallijā.

Dalībniekiem, kuri “Gulbī” startēs Open klasē, būs atļauts izmantot rallija sporta grants riepas.

Šis būs otrais posms Latvijas Republikas 2017. gada minirallija kausa izcīņā standarta automobiļu grupā. Pieteikšanās sacensībām portālā “4rati.lv” norit jau gandrīz nedēļu un par standarta maksu turpināsies līdz 15. maijam (ar paaugstinātu maksu līdz 19. maijam), kamēr 24. maijā tiks publicēts dalībnieku saraksts ar starta numuriem.

Minirallija centrs atradīsies Gulbenē, Kļavu ielā 30 un sacensību dienā sestdien, 27. maijā būs atvērts jau no plkst. 8:00. Vēlāk plkst. 12:45 pie Gulbenes kultūras centra O.Kalpaka ielā 60 notiks sacensību oficiālā atklāšana, pēc kā dalībnieki dosies trasē.

Miniralliju “Gulbis 2017” rīko SIA “Gulbenes Auto-Moto” sadarbībā ar Gulbenes novada domi un Latvijas Automobiļu federāciju.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool