Sestdien tiks aizvadīts minirallijs “Saldus 2018”

19/07/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Jau šo sestdien minirallija “Saldus 2018” starts. Gaidīsim visus interesentus Saldū, O,Kalpaka laukumā, kur 13:00 sāksies rallija ceremoniālais starts. Turpat arī sākot no 17:00 norisināsies finiša procedūra, bet rallija ātrāko ekipāžu apbalvošana paredzēta 19:30, informē sacensību organizatori.

Lai redzētu dalībniekus rallija režīmā, skatītājiem būs jādodas uz Kursīšu, Zaņas un Nīgrandes pagastiem, kuros ir izveidoti trīs ātruma posmi. Katru ātruma posmu dalībnieki veiks divas reizes, kopā sporta režīmā nobraucot 15 kilometrus.

Pirmā ātrumposma SPORTA PUNKTS starts paredzēts 13:33, trasi slēgs 12:33. Otrā ātrumposma ASL starts 13:46, trasi slēgs 12:46. Trešais ātrumposms XL ENERGY DRINK sāksies 14:34 un ceturtā ātrumposma WIN-DOOR SYSTEMS starts 16:07. Trešajam un ceturtajam ātrumposmam trasi slēgs 13:34. Piektā atrumposma SALDUS RADIO starts 16:40, trasi slēgs 15:40 un sestā ātrumposms EVE AUTOSPORTS starts 16:53, trasi slēgs 15:53.

Lūgums rallija apmeklētājiem ievērot trases apsardzes norādījumus un atgādinām, ka rallijs var būt bīstams, tāpēc esiet modri un uzmanīgi. Ar cieņu izturieties pret citu īpašumiem. Lai visiem skaists un drošs rallijs!

Uz starta gandrīz 80 ekipāžas, kas mums, organizatoru komandai ir liels pārsteigums un uzskatām to par nelielu uzticības handikapu. Prieks par 2WD Rookie klases dalībniekiem, kuri šoreiz ir daudz. Daudz arī dalībnieki, kuri pirmo reizi startēs minirallijā, un tas ir pozitīvi, jo iespējams kāds spers nākamo soli un kas zina, iespējams, startēs rallijsprintā vai pat Latvijas rallija čempionātā. Aicinām visus sestdien uz Saldu izbaudīt šos minirallija svētkus. Būs forši, tiekamies!

Dalībnieku starta saraksts

Miniralliju Saldus 2018 lielākais atbalstītājs – Saldus novada pašvaldība Atbalsta XL Energy Drink, Win-Door Systems, Sporta Punkts, Alex Sound & Light, Latvijas sporta aģentūra, Signet serviss, Cannelle Bakery, Saldus Maiznieks. Lielu paldies sakām Nīgrandes, Zaņas un Kursīšu pagastu pārvalžu vadītājiem un Saldus novada domes priekšēdētājam Mārim Zustam. Informatīvi atbalsta 4rati.lv, laikraksts Saldus Zeme, Kurzemes radio Autolaiks, Saldus radio, Go4speed.lv.

Ātrumposmu karte

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool