Minirallijam “Gulbis” piesakās Vorobjovs, Mezītis, Švarcs-Švampāns

09/05/2018 |

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Nedaudz vairāk kā pēc divām nedēļām, 26.maijā,  Gulbenes puses ceļos tiks uzņemti minirallija “Gulbis 2018” dalībnieki.

Sacensības standartauto ekipāžām solās būt aizraujošas, jo visi seši minirallija ātrumposmi, kuru kopējais garums būs nepilni 17 kilometri,  ir izveidoti ceļos, kuros ziemas rallijos ir sacentušies “lielā ” rallija braucēji.

Šoreiz “Gulbī” tā dalībniekiem tiks piedāvāta unikāla iespēja pirms starta servisa parkā aprunāties un pakonsultēties ar vairākiem pazīstamiem rallija un rallijsprinta braucējiem.

Minirallija Open ieskaitē kopā ar stūrmani Ivo Pūķi startēs Latvijas rallija leģenda Jānis  Vorobjovs, kurš savām neskaitāmajām uzvarām pirms nedēļas ir pievienojis arī pārliecinošu finišu Ukrainas rallija čempionāta pirmajā posmā.

Pieteikumu sarakstā arī Zinta Mezīša/Agra Kārkliņa ekipāža, kas ar atraktīvu braukšanas stilu vienmēr ir priecējuši skatītājus rallija sacensībās.

Minirallija “Gulbis 2018” ātrumposmos redzēsim arī Latvijas čempionus rallijsprintā Mareku Švarcu Švampānu/Armandu Lūkinu, arī viņi sacentīsies Open klases vērtējumā.

Savukārt dalībniekiem, kuru pieredze miniralllija sacensībās nav ilgāka par vienu sezonu, paredzētas atsevišķas ieskaites klases – “2WD Rookie” un “4WD Rookie”.

Pieredzējušāki minirallija dalībnieki, atkarībā no automašīnas tehniskajiem parametriem, startēs 1600, 2000,  2WD, 4WD un 4WD+ ieskaitēs.

Jaunieši līdz 18 gadu vecumam varēs iesaistīties cīņā par Minirallija Junioru kausu, startējot  ar vientilta piedziņas sporta automašīnām ar dzinēja darba tilpumu līdz 1600 cm3.

Vēl tikai līdz 14.maijam sacensību dalībnieki portālā “4rati.lv”  var pieteikties par standarta dalības maksu. Tie, kas vēl nebūs paguvuši pieteikties, to varēs paspēt līdz nākamajai piektdienai, 18. maijam, tomēr tādā gadījumā jārēķinās ar lielāku dalības maksu.

Minirallija centrs atradīsies Gulbenē, Kļavu ielā 30 un sacensību dienā sestdien, 26. maijā, būs atvērts jau no plkst. 8:00. Vēlāk plkst. 13:45 pie Gulbenes kultūras centra O.Kalpaka ielā 60 notiks sacensību oficiālā atklāšana, pēc kuras dalībnieki dosies trasē.

Miniralliju “Gulbis 2018” rīko SIA “Gulbenes Auto-Moto” sadarbībā ar Gulbenes novada domi un Latvijas Automobiļu federāciju. Sacensības atbalsta SIA “KOPA”, “Sendija” un ”Akvedukts”. Informatīvie atbalstītāji – “Dzirkstele” un 4rati.lv.

Reģistrēšanās sacensībām
Pieteikušies dalībnieki

Info: Dace Janova, minirallija “Gulbis 2018” preses sekretāre

 

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool