Minirallijā “Karosta” tiks noskaidroti sezonas uzvarētāji

29/08/2017 |

Foto: Raimonds Bērziņš, 4rati.lv

Šo sestdien, 2. septembrī Liepājā un tās apkaimē norisināsies minirallija kausa izcīņas standarta automobiļiem noslēdzošais, piektais posms “Karosta 2017”.

Šosezon jau aizvadītas sacensības Madonas, Gulbenes, Saldus un Rīgas apkaimē, bet septembra pirmajās brīvdienās minirallija cīņas notiks Liepājā. Minirallija “Karosta” ātrumposmi risināsies ne tikai pilsētā, bet arī tās apkaimē.

Sacīkstes iesāksies ar diviem ātrumposmiem Karostas industriālajā parkā, pēc tam dalībnieki dosies uz ātrumposmu, kas vīsies cauri Rudes ciemam un tur esošajai kartinga trasei, un arī tas būs jāveic divreiz. Minirallijs noslēgsies ar šo sacensību garāko “dopu” Karostā, startējot industriālajā parkā un finišējot ostas teritorijā. Ar laika kontroli tiks veikti kopumā 15 kilometri, bet pārbraucienos – vēl gandrīz 76 km.

ĀTRUMPOSMI

Sacensību starts tiks dots plkst. 13:00 Imantas ielā ar zeltītajiem Svētā Nikolaja pareizticīgo Jūras katedrāles kupoliem fonā, savukārt apbalvošana notiks plkst. 19:30 jūras krastā, kafejnīcā “Rietumkrasts” pie Ziemeļu mola.

Sacensībās plāno startēt vairāk par 40 ekipāžām.

DALĪBNIEKI

Šobrīd ir aizvadīti jau četri no pieciem plānotajiem posmiem un kļuvis zināms, kuri ir galvenie pretendenti uz uzvarām sezonas kopvērtējumā.

Klasē 1600 vadībā atrodas Armands Cīrulnieks/Ivars Cīrulnieks (284 punkti), kuriem seko Atis Līcis/Māris Rode (248) un Ingus Kalniņš-Kalenieks/Edijs Bamšis (210). Klasē 2000 pirmajā pozīcijā šobrīd Klāvs Danne/Kārlis Roziņš (255), otrie ir Mārtiņš Kreicburgs/Rihards Nāburgs (219), bet aiz viņiem – Ēriks Kursišs/Agija Alle Kursiša (211). 2WD vērtējumā šobrīd vadībā Gvido Rozenblūms/Indulis Kalniņš (254) , tālāk Gints Lapsa/Kaspars Linde (197) un Mārtiņš Muižnieks/Kristaps Štāls (192). 4WD klasē Laurim Ozerovam/Gatim Jansonam (187) seko Niks Kanders/Didzis Kanders (130) un Raimonds Dūcis/Elvis Špehts (107), bet 4WD+ kopvērtējumā pirmo vietu ieņem Kristaps Sarma/Sandis Druks-Jaunzemis (192), otrie ir Jānis Ozoliņš/Didzis Ozoliņš (150), bet trešie – Jānis Lamberts/Deniss Sergijenko (51). Junioru vērtējumā pirmie Madars Dīriņš/Guntis Dīriņš, kamēr Komandu ieskaitē vadībā “Rude Racing”.

KOPVĒRTĒJUMS

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool