Minirallija “Karosta” laikā būs ierobežota satiksmes kustība

31/08/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Minirallija “Karosta” norises laikā sestdien, 2. septembrī, būs ierobežota satiksme atsevišķās vietās Karostā, kā arī Nīcas novada Rudes ciemā.

Pilsētas sabiedriskā transporta kustību sacensību norise neietekmēs, un slēgto teritoriju apbraukšana pa blakus esošajām ielām tiks organizēta, izvietojot atbilstošas ceļa zīmes.

Minirallija atklāšana notiks Imantas ielā ar zeltītajiem Svētā Nikolaja pareizticīgo Jūras katedrāles kupoliem fonā, līdz ar to no plkst.9 līdz plkst.15.30 satiksmei būs slēgts Imantas ielas posmas no Neatkarības Rotas līdz Studentu Rotas ielai. Savukārt sacensību trase Karostā izveidota Manēžas apkārtnē: uz Līgas, Beverīnas, Virssardzes, Vidus, Zemgales, Manēžas, Burtnieku un Trimpus ielām, kur satiksme būs slēgta no plkst.12.30 līdz aptuveni plkst.18.30.

Divi minirallija ātrumposmi notiks arī Nīcas novadā, kur no plkst.13.20 līdz plkst.17.30 būs slēgta satiksme Rudes centrā un uz autoceļa V1222 Nīca-Grobiņa.

Minirallijs “Karosta” būs Latvijas kausa izcīņas noslēdzošais posms, un tajā izšķirsies daudzu sezonas titulu liktenis.

Sacensības sāksies plkst.13 ar diviem ātrumposmiem Karostas industriālajā parkā, kas izbūvēts ar mērķi nodrošināt infrastruktūru ražošanas uzņēmumiem.

Pēc pirmajiem diviem ātrumposmiem sportisti dosies uz Nīcas novadu, kur, sākot no plkst.14.20, vairāk nekā divus kilometrus garš ātrumposms vīsies gan pa Rudes ciema ielām, gan arī caur 30 gadu jubileju nosvinējušo kartinga trasi.

Sacensību noslēgumā, sākot no plkst.16, dalībniekus sagaida minirallija “Karosta” garākais ātrumposms. Tā sākuma daļa izvietota industriālajā parkā, savukārt noslēdzošā daļa, pabraucot garām slavenajai Karostas manēžai, ievīsies ostas teritorijā.

Sacensībās paredzēti seši ātrumposmi, un to kopējais ātrumposmu garums sasniegs 15 kilometrus. Trasi galvenokārt veidos gluds asfalta segums ar nelieliem netīra asfalta un grants segumu posmiem.

Minirallija sacensībās dalībnieki startē ar standarta automašīnām, kas nav aprīkotas ar speciālu drošības karkasu, savukārt “Open” klasē drīkst sacensties arī ar rallija vai rallijsprinta sporta automašīnām.

Minirallijs “Karosta” 2. septembrī būs Latvijas kausa izcīņas minirallijā noslēdzošais posms. Tas notiek mēnesi mēnesi pirms tradicionālajiem motoru sporta svētkiem Ātruma festivāla “Kurzeme” un Eiropas rallija čempionāta posma noslēdzošajām sacensībām rallija “Liepāja 2017”.

Starta numuri

Maršruta karte

Informāciju sagatavoja:
Dzintars Hmieļevskis
minirallija “Karosta” rīkotāju pārstāvis

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool