Jau rīt minirallijs “Saldus”; publicēta ātrumposmu karte skatītājiem

30/06/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Jau sestdien, 1. jūlijā tiks aizvadīts Minirallija kausa izcīņas trešais posms “Saldus 2017”, uz starta stājoties vairāk nekā 60 ekipāžām. Sacensību dalībnieki veiks kopumā sešus ātrumposmus, kas būs sadalīti divās sekcijās ar kopējo distances garumu 75 km.

1. un 4. ātrumposms (“Latauto.lv” un “Win-door systems”) startēs plkst. 12:35 (trase tiks slēgta 11:35), 2. un 5. ātrumposms (“Saldus radio” un “ASL”) sāksies 12:50 (trasi slēgs 11:50), 3. un 6. ātrumposms (“EVE autosports” un “XL energy drink”) startēs 12:58 (trase būs slēgta no 11:58). Piekļūšana ātruma posmiem pirms trases slēgšanas. Aicinam rallija apmeklētājus izturēties ar cieņu pret citu īpašumiem un dabu, kā arī būt modriem un klausīt rallija oficiālo personu norādījumus.

Ātrumposmu karte >>

Kopumā startēs vairāk nekā 60 ekipāžas. Piecas ekipāžas redzēsim 4WD klasē, divpadsmit ekipāžas pieteiktas 4WD+ klasē, piecpadsmit ekipāžas cīnīsies 2WD klasē, trīspadsmit spēkrati reģistrēti klasē 2000, divpadsmit ekipāžas klasē 1600, viena ekipāža Junioru ieskaitē, savukārt OPEN klasē startēs piecas ekipāžas. Starp visiem dalībniekiem redzēsim dalībniekus no Igaunijas un Lietuvas. Kā arī skatītājus priecēs “00” ekipāžas, starp kurām redzēsim Ediju Bergmani, Edgaru Aņiščenko, Kārli Nebaru un Uldi Andersonu.

Dalībnieku saraksts starta numuru secībā >>

Miniralliju “Saldus 2017” organizē biedrība “EVE autosports”, sadarbībā ar Saldus novada domi, Saldus TIKS un LAF SAK.

Miniralliju atbalsta – Saldus novada dome, Saldus TIKS, Saldus radio, Alex Sound & Light, Win-Door Systems, 4rati.lv, XL Energy Drink, Latauto.lv, Sporta Punkts, Latvijas sporta aģentūra. Īpašu lielu paldies EVE autosports komanda saka Saldus novada domei, Saldus TIKS un Zvārdes pagasta vadītājam.

Papildus informācija par miniralliju “Saldus 2017” >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool