Aizvadīts minirallija kausa sezonas pēdējais posms

“Rallijs Latvija” ietvaros svētdien tika aizvadīts minirallija kausa izcīņas standarta automašīnām noslēdzošais, piektais posms, kurā startēja gandrīz 70 ekipāžas. Absolūtajā vērtējumā uzvaru izcīnīja Valts Zvaigzne un Mārtiņš Ozoliņš, kuri startēja ar “Subaru Impreza”.

Minirallija “Latvija” dalībniekiem bija sarūpēti pieci ātrumposmi. Pirmajā no tiem labāko laiku sasniedza Zvaigznes/Ozoliņa ekipāža, otrajā ātrumposmā uzvarēja Gatis Mitriķis/Kristers Moisejs (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), kamēr trešajā laika ieskaites braucienā ātrākie bija Indulis Kalniņš/Gvido Rozenblūms (“BMW 323”).

Zvaigznes ekipāža abos šajos ātrumposmos ierindojās otrajā pozīcijā, saglabājot pirmo vietu minirallija kopvērtējumā, bet pēc tam uzrādīja labākos rezultātus ceturtajā un piektajā “dopā”. Finišā astoņas sekundes no viņiem atpalika Kalniņa/Rozenblūma duets, bet trešo vietu kopējā vērtējumā guva Ervins Ērglis un Jānis Olle (“BMW 316”).

Valts Zvaigzne/Mārtiņš Ozoliņš kļuva par uzvarētājiem 4WD Plus klasē, kur otrajā vietā ierindojās ikdienā stūrmaņa krēslā braucošais Artūrs Šimins (“Mitsubishi Lancer Evolution RS II”), kurš šoreiz iejutās pilota lomā un uzklausīja Jāņa Kravaļa stenogrammas lasījumu. Trešo vietu izcīnīja Artis Vicinskis/Andis Dauga (“Subaru Impreza”)

2WD klasē uzvarētāju laurus plūca Indulis Kalniņš/Gvido Rozenblūms, otro vietu izcīnīja Ervins Ērglis/Jānis Olle, bet trešie šajā minirallijā – Genādijs Fedorenko/Edgars Vāvers (“BMW 316”). Šajā klasē startēja arī Eiropas rallija čempionāta pilots Ralfs Sirmacis (“BMW 316”), kurš kopā ar stūrmani Armandu Biti ierindojās septītajā vietā.

Par 4WD klases uzvarētājiem kļuva Niks Kanders/Didzis Kanders (“Audi 80 Quattro”), kuri pārspēja Lauri Ozerovu/Gati Jansonu (“Subaru Impreza”) un Intaru Rezakovu/Oskaru Leimani (“Subaru Impreza”).

Reinis Trūps/Artūrs Birģelis (“MG ZR”) minirallijā “Latvija” tikmēr izrādījās nepārspējami klasē 1600, kur otrajā vietā palika Atis Līcis/Māris Rode (“VAZ 21083”), bet trešo vietu guva Rihards Broničs/Māris Lācis (“Honda Civic”).

Klasē 2000 pirmo vietu guva Ēriks Kursišs/Reinis Nartišs (“Opel Astra”), kuriem aiz muguras palika Raivo Ozoliņš/Ģirts Ozoliņš (“Honda Civic”) un Kristers Cimdiņš/Gatis Cimdiņš (“VAZ 21083”).

Savukārt starp Junioriem ātrākie bija Madars Dīriņš/Guntis Dīriņš (“Renault Clio”), bet Open klasē startēja tikai Artūrs Igaveņš/Ralfs Igaveņš (“Mitsubishi Lancer Evo 8”).

Vēlāk ziņosim arī par šīs sezonas čempioniem un pārējo godalgoto vietu ieguvējiem kopvērtējumā.