Dachuks
Vārds, Uzvārds: Dace Janova
Segvārds: Dachuks

Foto: “Saaremaa Rally”

Galerijā – Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijas no nedēļas nogalē notikušā Sāremā rallija.  

Foto: “Rally Liepāja”, otrā diena

Fotogalerija papildināta ar Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijām no “Rally Liepāja” otrās dienas ātrumposmiem un uzvarētāju apbalvošanas.

Foto: “Rally Liepāja”, pirmā diena

Fotogalerijā apskatāmas Eiropas rallija čempionāta posma “Rally Liepāja” atklāšanas un pirmās sacensību dienas fotogrāfijas.

Izmaiņas “Rally Liepāja” ātrumposmos

Sakarā ar pēdējo dienu spēcīgajām lietavām, kas pamatīgi izmērcējušas grants seguma ceļus visā Latvijā ir saīsināta Rally Liepāja sacensību distance, kā arī atsevišķās vietās mainīti piebraucamie ceļi skatpunktiem. Šāds lēmums pieņemts, lai nodrošinātu drošu sacensību norisi un nenodarītu neatgriezeniskus bojājumus reģiona ceļiem, kurus ikdienā izmanto Latvijas iedzīvotāji. Rally Liepāja izmaiņas: […]

Sirmača ekipāža atsauc dalību “Rally Liepāja”

Foto: publicitātes foto Jau šajā nedēļas nogalē, no 6. līdz 8. oktobrim Liepāja un tās apkārtnē varēs vērot Eiropas Rallija čempionāta (ERC) noslēdzošo posmu “Rally Liepāja”. Uz šo ralliju savu dalību bija pieteikuši arī aizvadītā gada Rally Liepāja uzvarētāji un 2016. gada ERC sezonas bronzas medaļas ieguvēji Ralfs Sirmacis / […]

Foto: rallijsprints “Saldus 2017”

Fotogalerijā  – Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijas no Latvijas rallijsprinta čempionāta 2017.gada sezonas noslēdzošā posma “Saldus 2017”.

30.septembrī – rallijsprints “Saldus 2017”

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv Sestdien, 30. septembrī Saldus pilsētas centrā starts tiks dots šī gada Latvijas rallijsprinta čempionāta noslēdzošajam, sestajam posmam. Rallijsprintā “Saldus 2017” uz starta stāsies četrdesmit ekipāžas, pārstāvot sešas valstis. Starp dalībniekiem arī vairāki Eiropas Rallija Čempionāta dalībnieki, tostarp Nikolajs Grjazins/Jaroslavs Fedorovs.   Tāpat Saldū startēs arī spēcīgi dalībnieki […]

Foto: RX Challenge Biķerniekos

Galerijā  – ieskats RX Challenge sacensībās, kas svētdien, 24.septembrī norisinājās Biķernieku rallijkrosa trasē (foto: Dace Janova, www.4rati.lv).

Foto: Neste World RX of Latvia, 2.diena

Šeit apskatāmas fotogrāfijas no Pasaules rallijkrosa čempionāta posma Neste World RX of Latvia otrās dienas notikumiem (foto: Dace Janova, www.4rati.lv).

Foto: Neste World RX of Latvia, 1.diena

Galerijā  – ieskats FIA pasaules rallijkrosa čempionāta desmitā posma Neste World RX of Latvia pirmajā dienā (foto: Dace Janova, www.4rati.lv).

Foto: folkreiss un autokross Brenguļu trasē

Fotogalerijā apskatāmas Kaspara Cikmača (www.4rati.lv) fotogrāfijas no 9.septembrī Brenguļu trasē notikušā LAF Folkreisa Vasaras kausa pēdējā posma un Čempionu autokrosa sacensībām.

Foto: minirallijs “Karosta”

Fotogalerijā – Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijas no sestdien Liepājā notikušā minirallija 2017.gada sezonas noslēdzošā posma “Karosta”.

Foto: Lõuna-Eesti rally

Galerijā apskatāmas Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijas no Igaunijas un Latvijas rallija čempionātu posma “Lõuna-Eesti rally”.

Andris Zvingēvics: ”Autosportisti ir izdomas bagāta tauta”

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv Andris Zvingēvics ir PSRS čempions autorallijā (startējot kopā ar Andri Reimani), Latvijas čempions autorallijā, vairākkārtējs vicečempions gan rallijā, gan autokrosā, par 5 čempionu trenēšanu saņemtas 5 medaļas, startēts 39 valstīs, 30 gadus darbojas Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) prezidijā un vairākus gadus vada LAF apelācijas tiesu. Daudziem […]

Foto: rallijsprints “Viekšniai 2017”

Fotogalerijā –  Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijas no nedēļas nogalē Lietuvā notikušā rallijsprinbta “Viekšniai 2017”.

Foto: Samsonas Rally Rokiškis

Fotogalerijā – Daces Janovas (www.4rati.lv) no nedēļas nogalē Lietuvā notikušā “Samsonas Rally”: 1.diena un 2.diena.

Foto: minirallijs “Latvija 2017”

Publicētas Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijas no svētdien notikušajām minirallija sacensībām “Latvija 2017”.

Foto: Rallijs “Latvija 2017” 2.diena

Galerija papildināta ar Daces Janovas fotogrāfijām no rallija “Latvija 2017” otrās dienas ātrumposmiem un apbalvošanas ceremonijas, kā arī Artūra Enkura fotogrāfijām no SS 8/9.

Foto: Rallijs Latvija, 1.diena

Fotogalerijā apskatāmas Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijas no rallija “Latvija 2017” pirmās dienas ātrumposmiem.

Foto: treniņi Biķerniekos pirms “Rallijs Latvija”

Ceturtdien, 20.jūlijā, Biķernieku trasē tika organizēti treniņi “Rallijs Latvija” dalībniekiem – neliels  Daces Janovas (www.4rati.lv) foto ieskats  šeit.

Lapa 1 no 6212345...102030...Pēdējā »
Izstrādā un uztur IG Studija
107 queries in 0,883 seconds.