Dachuks
Vārds, Uzvārds: Dace Janova
Segvārds: Dachuks

Foto: minirallijs “Gulbis 2018”

Fotogalerijā apskatāmas Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijas no sestdien, 26.maijā Gulbenes pusē notikušā minirallija “Gulbis 2018”.

Foto: Latvijas rallijkrosa čempionāta 1.posms

Publicētas Kaspara Cikmača (www.4rati.lv) fotogrāfijas no Latvijas rallijkrosa čempionāta 1.posma, kas pēc vairāk nekā 15 gadu pārtaukuma 26.maijā atkal norisinājās Biķernieku trasē.

Minirallijs “Gulbis 2018”- ātrumposmu karte

Minirallija “Gulbis 2018” sadaļā atrodama ātrumposmu karte skatītājiem.

Foto – Rally Talsi 2018

Publicētas Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijas no Rally Talsi 2018, kas norisinājās 19.maijā.

Foto: Rally Talsi, testa ātrumposms un atklāšana

Fotogalerijā – Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijas no Rally Talsi 2018 testa ātrumposma un sacensību atklāšanas.

Minirallijam “Gulbis” piesakās Vorobjovs, Mezītis, Švarcs-Švampāns

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv Nedaudz vairāk kā pēc divām nedēļām, 26.maijā,  Gulbenes puses ceļos tiks uzņemti minirallija “Gulbis 2018” dalībnieki. Sacensības standartauto ekipāžām solās būt aizraujošas, jo visi seši minirallija ātrumposmi, kuru kopējais garums būs nepilni 17 kilometri,  ir izveidoti ceļos, kuros ziemas rallijos ir sacentušies “lielā ” rallija braucēji. […]

Ar sacensībām “Gulbis 2018” 26.maijā startēs minirallija sezona

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv Jau pēc mēneša –  26.maijā, ar miniralliju “Gulbis 2018” tiks atklāta šī gada Latvijas kausa izcīņas minirallijā sezona. Kā atzīst minirallija “Gulbis” sacensību vadītājs Jānis Sniedzāns, organizatori ir sagatavojuši vairākus ātrumposmus, kuru garums ir maksimāli pietuvināts minirallija sacensībās atļautajām distancēm. “Gulbis 2018” dalībniekiem būs jāveic seši […]

Mūžībā aizgājis Monvīds Austrums

Vakar, 26.aprīlī, par spīti cerībām uz izveseļošanos, savu cīņu ir zaudējis un mūžībā aizgājis Monvīds Austrums. Monvīds Austrums bija panākumiem bagāts autosportists un cienījama autoritāte autosportistu aprindās. Rallijā, startējot kopā ar pilotiem Uldi Kaņepu-Kalniņu un Uldi Briedi, viņš kļuva par pieckārtēju Latvijas čempionu un ieguvis Sporta meistara titulu. Monvīds dalījies […]

Foto: Vidzemes ziemas autosprinta kausa 4.posms

Publicētas fotogrāfijas no Vidzemes ziemas autosprinta kausa ceturtā, noslēdzošā posma, kas 24.februārī norisinājās Cēsu pilsētas ielās (foto: Dace Janova, www.4rati.lv).

Foto: Folkreiss un autokross Pilskalnu trasē

Publicētas Kaspara Cikmača fotogrāfijas no Pilskalnu autotrasē notikušajām LAF Folkreisa Ziemas kausa un Krosa komisijas kausa izcīņas sacensībām.

Foto: rallijs “Sarma 2018”

Fotogalerijā apskatāmas Daces Janovas fotogrāfijas no rallija “Sarma 2018” ātrumposmiem un uzvarētāju apbalvošanas.

Foto: rallija “Sarma 2018” atklāšana

Fotogrāfijas no rallija “Sarma 2018” atklāšanas apskatāmas šeit.

Foto: Vidzemes ziemas autosprinta kausa 3.posms

Galerijā apskatāmas fotogrāfijas no Vidzemes ziemas autosprinta kausa 3.posma sacensībām, kas notika 4.februārī Zilākalna trasē (foto: Dace Janova).

Foto: Vidzemes ziemas autosprinta kausa 2.posms

Šeit apskatāmas fotogrāfijas no aizvadītajā svētdienā Inešos notikušajām Vidzemes ziemas autosprinta kausa 2.posma sacensībām (foto: Dace Janova).

Atcelts minirallijs “Madona 2018”

Minirallija “Madona 2018” organizatori informē, ka nepietiekama dalībnieku skaita dēļ tiek atcelts Latvijas Republikas 2018.gada minirallija kausa izcīņas standarta automobiļiem 1.posms “Madona 2018”, kas tika paredzēts 2018.gada 27.janvārī Madonas novadā. Sacensību direktora lēmums Nr.1

SRT komandai veiksmīga pagājušās nedēļas nogale

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv Pagājušajā nedēļas nogalē, 20. janvārī, Norvēģijā “Sports Racing Technologies” (SRT) rallija komandas braucējs Nikolajs Grjazins, kurš sacensībās startē ar Latvijas licenci, veiksmīgi aizvadījis savu pirmo sezonas startu un no “Sigdalsrally 2018” Rīgā atgriezies ar izcīnītu uzvaru. Savukārt Alūksnes rallijā  piedalījās SRT pilots Olivers Solbergs, kura ekipāža […]

Foto: “Rally Alūksne 2018”, otrā diena

Fotogalerijā – Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijas no “Rally Alūksne” otrās dienas ātrumposmiem un uzvarētāju apbalvošanas.

Foto: “Rally Alūksne 2018”, pirmā diena

Fotogalerijā atrodams ieskats “Rally Alūksne 2018” pirmās dienas notikumos – testa ātrumposms un atklāšanas ceremonija (foto: Dace Janova, www.4rati.lv).

Foto: Vidzemes Ziemas autosprinta kausa 1.posms

Fotogalerijā apskatāmas Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijas no svētdien Raunas pusē notikušā Vidzemes Ziemas autosprinta kausa pirmā posma.

Izdots 4rati.lv Rallija kalendārs 2018.gadam

Arī šogad rallija līdzjutējiem, dalībniekiem un atbalstītājiem piedāvājam  “4rati.lv Rallija kalendāru”. Šī gada kalendārā spraigākos mirkļus no sacensībām gan Latvijā, gan Lietuvā un Igaunijā Daces Janovas fotogrāfijās mums atgādinās  Mareks Švarcs-Švampāns/Armands Lūkins, Mārtiņš Sesks/Andris Mālnieks, Neikšāns Rally Sport komanda, Aleksandrs Mihailovs/Normunds Kokins, Krišjānis Zintis Putniņš/Mārtiņš Puriņš, Ingus Eislers/Mārtiņš Tūters, Ronalds […]

Lapa 1 no 6312345...102030...Pēdējā »
Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool