Dachuks
Vārds, Uzvārds: Dace Janova
Segvārds: Dachuks

Raimonds Elbakjans: rupeklis trasē pēc pirmās sezonas

Foto: no R.Elbakjana personiskā arhīva Raimonda Elbakjana vārdu dzirdot, pirmās asociācijas, visticamāk, ir basketbols un jauniešu ielu kultūras un sporta kustība “Getto Games”. Patlaban Raimondam un viņa komandai darba pilnas rokas, jo pilnā sparā notiek gatavošanās jau vienpadsmitās “Getto Games” sezonas atklāšanai, kas paredzēta 13.maijā. Tomēr Raimonda dzīve nav tikai basketbols […]

Foto: Vidzemes ziemas autosprinta kausa 4.posms

Sestdien ar sacensībām Ģikšos noslēdzās šī gada Vidzemes ziemas autosprinta kausa izcīņa. Fotogrāfijas apskatāmas šeit (foto: Dace Janova, www.4rati.lv).

Foto: folkreiss un autokross Pilskalnu trasē

Šeit apskatāmas Kaspara Cikmača (www.4rati.lv)  fotogrāfijas no sestdien  Jēkabpils puses Pilskalnu trasē notikušā Folkreisa Ziemas kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa posma.

Foto: Vidzemes ziemas autosprinta kausa 3.posms

Apskatāmas Daces Janovas fotogrāfijas no svētdien, 10.februārī Raibene trasē notikušā Vidzemes autosprinta kausa izcīņas trešā posma.

Foto: rallijs “Sarma 2019”

Šeit atskats uz rallija “Sarma 2019”, kas norisinājās Gulbenes apkārtnes ceļos 9.februārī, ātrumposmiem, kā arī uzvarētāju apbalvošanu (foto: Dace Janova).

Foto: Rallija Sarma 2019 atklāšana

Fotogrāfijas no rallija “Sarma 2019″atklāšanas apskatāmas šeit (foto: Dace Janova).

Foto: Vidzemes ziemas autosprinta kausa 2.posms

Fotogrāfijas no Vidzemes ziemas  autosprinta kausa izcīņas 2.posma, kas 27.janvārī norisinājās Raunas pusē, apskatāmas šeit (foto: Dace Janova).

Foto: Rally Alūksne 2019

Fotogalerija papildināta ar Daces Janovas fotogrāfijām no Rally Alūksne 2019 ātrumposmiem un sacensību uzvarētāju apbalvošanas ceremonijas.

Foto: Rally Alūksne 2019, atklāšana

FOTO – ieskats Rally Alūksne 2019 atklāšanā (foto: Dace Janova, www.4rati.lv).

Foto: Rally Alūksne 2019 testa ātrumposms

FOTO: Šodien ar testa ātrumposmu sākas Rally Alūksne 2019 (foto: Dace Janova, www.4rati.lv)

Foto: Vidzemes ziemas autosprinta kausa 1.posms

13.janvārī Vecpiebalgas pusē startēja šīs sezonas Vidzemes ziemas autosprinta kausa seriāls. Galerijā publicētas Daces Janovas fotogrāfijas no sacensībām.

Foto: LAF Čempionātu apbalvošana

Publicētas fotogrāfijas no LAF Čempionātu apbalvošanas pasākuma.

Rallijs “Sarma 2019” notiks februāra otrajā nedēļas nogalē

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv Tradicionālais un Baltijas reģionā populārais ziemas rallijs Sarma 2019. gadā saglabās atzinību ieguvušo vienas dienas rallija formātu, un sportistus, kā arī skatītājus Gulbenes novada ceļos pulcēs 2019. gada 9. februārī. Aizvadītajos mēnešos rallija Sarma organizators “Gulbenes AUTO – MOTO” ir sagatavojis ļoti interesantus ātrumposmus, ar kuriem […]

4ratu rallija kalendārs ir klāt – šogad jau desmito gadu!

Pie rallija faniem, braucējiem, līdzjutējiem, draugiem jau desmito gadu dodas 4rati.lv Rallija kalendārs. Uz aizejošās sezonas sacensību mirkļiem Daces Janovas fotogrāfijās 2019.gada divpadsmit mēnešos atskatīsimies kopā ar divpadsmit lieliskām ekipāžām un komandām. 4rati.lv  Rallija kalendārā nākamgad – Edijs Bergmanis/Edgars Grīns, Jānis Vorobjovs/Ivo Pūķis, Nikolajs Grjazins/Jaroslavs Fedorovs no Sports Racing Technologies, […]

Foto: minirallijs “Latvija 2018”

Fotogalerijā apskatāmas Daces Janovas fotogrāfijas no 3.novembrī Biķernieku trasē notikušā minirallija “Latvija 2018″.”

Informācija minirallija “Latvija 2018” dalībniekiem!

Minirallija “Latvija 2018″organizatori informē, ka vēl šodien, 29.10.,  uz e-pastu [email protected] dalībniekiem ir iespēja nosūtīt veikto dalības maksu maksājumu apstiprinājumus. Jau no rītdienas, 30.10., dalības maksa tiks noteikta saskaņā ar Nolikuma 4.4.punktu.

Foto: FIA Eiropas reģionālais Sporta kongress

26.-17.oktobrī Jūrmalā norisinājās FIA Eiropas reģionālais kongress. Galerijā  – ieskats kongresa norisē (foto: Dace Janova).

Žans Tods atzinīgi vērtē Jūrmalā notikušo FIA reģionālo kongresu

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv Sestdien Jūrmalā noslēdzās 4. ikgadējais Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Eiropas reģionālais Sporta kongress. Šo kongresu, līdz ar Ziemeļeiropas zonas (NEZ) valstu federācijas pārstāvju tikšanos, šogad rīkoja Latvijas Automobiļu federācija. Kongresu vadīja FIA prezidents Žans Tods (Jean Todt), FIA ģenerālsekretārs Sporta nodaļā Pīters Baiers (Peter Bayer), LAF […]

Foto: Rally Liepāja, 2.diena

Fotogalerijā apskatāmas fotogrāfijas no “Rally Liepāja” otrās dienas ātrumposmiem (foto: Dace Janova).

Foto: Rally Liepāja, 1.diena

Foto no “Rally Liepāja” pirmās dienas ātrumposmiem un sevisa parka apskatāmi šeit (foto: Dace Janova).

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool