Dachuks
Vārds, Uzvārds: Dace Janova
Segvārds: Dachuks

Foto: Vidzemes ziemas autosprinta kausa 4.posms

Publicētas fotogrāfijas no Vidzemes ziemas autosprinta kausa ceturtā, noslēdzošā posma, kas 24.februārī norisinājās Cēsu pilsētas ielās (foto: Dace Janova, www.4rati.lv).

Foto: Folkreiss un autokross Pilskalnu trasē

Publicētas Kaspara Cikmača fotogrāfijas no Pilskalnu autotrasē notikušajām LAF Folkreisa Ziemas kausa un Krosa komisijas kausa izcīņas sacensībām.

Foto: rallijs “Sarma 2018”

Fotogalerijā apskatāmas Daces Janovas fotogrāfijas no rallija “Sarma 2018” ātrumposmiem un uzvarētāju apbalvošanas.

Foto: rallija “Sarma 2018” atklāšana

Fotogrāfijas no rallija “Sarma 2018” atklāšanas apskatāmas šeit.

Foto: Vidzemes ziemas autosprinta kausa 3.posms

Galerijā apskatāmas fotogrāfijas no Vidzemes ziemas autosprinta kausa 3.posma sacensībām, kas notika 4.februārī Zilākalna trasē (foto: Dace Janova).

Foto: Vidzemes ziemas autosprinta kausa 2.posms

Šeit apskatāmas fotogrāfijas no aizvadītajā svētdienā Inešos notikušajām Vidzemes ziemas autosprinta kausa 2.posma sacensībām (foto: Dace Janova).

Atcelts minirallijs “Madona 2018”

Minirallija “Madona 2018” organizatori informē, ka nepietiekama dalībnieku skaita dēļ tiek atcelts Latvijas Republikas 2018.gada minirallija kausa izcīņas standarta automobiļiem 1.posms “Madona 2018”, kas tika paredzēts 2018.gada 27.janvārī Madonas novadā. Sacensību direktora lēmums Nr.1

SRT komandai veiksmīga pagājušās nedēļas nogale

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv Pagājušajā nedēļas nogalē, 20. janvārī, Norvēģijā “Sports Racing Technologies” (SRT) rallija komandas braucējs Nikolajs Grjazins, kurš sacensībās startē ar Latvijas licenci, veiksmīgi aizvadījis savu pirmo sezonas startu un no “Sigdalsrally 2018” Rīgā atgriezies ar izcīnītu uzvaru. Savukārt Alūksnes rallijā  piedalījās SRT pilots Olivers Solbergs, kura ekipāža […]

Foto: “Rally Alūksne 2018”, otrā diena

Fotogalerijā – Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijas no “Rally Alūksne” otrās dienas ātrumposmiem un uzvarētāju apbalvošanas.

Foto: “Rally Alūksne 2018”, pirmā diena

Fotogalerijā atrodams ieskats “Rally Alūksne 2018” pirmās dienas notikumos – testa ātrumposms un atklāšanas ceremonija (foto: Dace Janova, www.4rati.lv).

Foto: Vidzemes Ziemas autosprinta kausa 1.posms

Fotogalerijā apskatāmas Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijas no svētdien Raunas pusē notikušā Vidzemes Ziemas autosprinta kausa pirmā posma.

Izdots 4rati.lv Rallija kalendārs 2018.gadam

Arī šogad rallija līdzjutējiem, dalībniekiem un atbalstītājiem piedāvājam  “4rati.lv Rallija kalendāru”. Šī gada kalendārā spraigākos mirkļus no sacensībām gan Latvijā, gan Lietuvā un Igaunijā Daces Janovas fotogrāfijās mums atgādinās  Mareks Švarcs-Švampāns/Armands Lūkins, Mārtiņš Sesks/Andris Mālnieks, Neikšāns Rally Sport komanda, Aleksandrs Mihailovs/Normunds Kokins, Krišjānis Zintis Putniņš/Mārtiņš Puriņš, Ingus Eislers/Mārtiņš Tūters, Ronalds […]

Foto: LAF SAK apbalvošanas pasākums

Fotogalerijā  – ieskats LAF SAK 2017.gada sezonas uzvarētāju apbalvošanas pasākumā (foto: Dace Janova, www.4rati.lv).

Apbalvoti LAF SAK 2017.gada sezonas uzvarētāji

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv 9.decembrī  Saulkrastos, „Minhauzena Undā” tika apbalvoti un sveikti LAF Standartauto komisijas pārziņā esošo sporta veidu  – minirallija un rallijsprinta 2017.gada sezonas ātrākās ekipāžas. Latvijas 2017. gada kausa izcīņas minirallijā kopvērtējumā 1600 klasē uzvara brāļu Armanda un Ivara Cīrulnieku duetam, otrie  Atis Līcis un Mārcis Rode, bet trešie – […]

Foto: LAF čempionātu apbalvošana

Galerijā  – ieskats 25.novembrī notikušajā LAF čempionātu apbalvošanas ceremonijā, kurā tika apbalvoti 2017.gada kartinga, krosa, šosejas, drifta un rallija disciplīnu čempionātu klašu uzvarētāji.

Svinīgā ceremonijā apbalvoti LAF čempionātu uzvarētāji

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv Sestdien, 25.novembrī, klubā „Studio69” notika svinīgā Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) čempionātu apbalvošanas ceremonija, kurā tika sumināti 2017.gada kartinga, krosa, šosejas, drifta un rallija disciplīnu čempionātu klašu labākie sportisti. Papildus – tika apbalvoti sporta meistara kritērijus izpildījušie sportisti, kā arī pasniegtas atzinības balvas un ordeņi par ieguldījumu […]

LAF SAK apbalvošanas pasākums – 9.decembrī

2017.gada sezonas LAF Standartautomobiļu komisijas pārziņā esošā Latvijas čempionāta rallijsprintā un kausa izcīņas minirallijā uzvarētāji, kā arī viņu draugi un atbalstītāji būs gaidīti  2017.gada sezonas uzvarētāju apbalvošanas pasākumā, kas notiks 9.decembrī. Apbalvošanas pasākums norisināsies viesu namā „Minhauzena Unda” Saulkrastos, Ainažu ielā 74, ierašanās svinību vietā no 17:30, apbalvošanas sākums – 18:00. Par to, cik kuplā […]

Foto: “Saaremaa Rally”

Galerijā – Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijas no nedēļas nogalē notikušā Sāremā rallija.  

Foto: “Rally Liepāja”, otrā diena

Fotogalerija papildināta ar Daces Janovas (www.4rati.lv) fotogrāfijām no “Rally Liepāja” otrās dienas ātrumposmiem un uzvarētāju apbalvošanas.

Foto: “Rally Liepāja”, pirmā diena

Fotogalerijā apskatāmas Eiropas rallija čempionāta posma “Rally Liepāja” atklāšanas un pirmās sacensību dienas fotogrāfijas.

Lapa 1 no 6312345...102030...Pēdējā »
Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool