Forums

Home Forums Rallijs Ralliji, sacensības Rallijs ārpus Latvijas

Tagged: 

This topic contains 1,190 replies, has 190 voices, and was last updated by  gt99 2 years, 6 months ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 1,191 total)
  • Author

garais22
    Participant

Par braļuku bariem nav ko iespringt.. to nekad nav bijis vairāk kā iekš LV.. nu alko-skatnieki ir visur, tas ir jau atsevišķs skatītāju segments.. Laughing

Piekrītu par to segmentu!! Daži atceras, kā viņi uzsāk ceļu uz ralliju un tad pamostās mājās ar domu, kas es esmu, kur es esmu… :D :D :D

mazais
    Participant

Ļoti labi, ka redzamas bildes no skatāmākajām vietām. Būtu pavisam jauki, ja arī uz Latvijas čempionāta posmiem kāds pacenstos un uzveidotu kaut ko līdzīgu, jo tad vismaz uzreiz ir skaidrība, kas tev der, kas nē.

Varbūt būs… Rolling Eyes

Kurmuliitis
    Participant

3/4
    1. 1,8 km aiz starta labi parredzami divi lielie atrie S veida liikumi.
    2. 2,4 km aiz starta metoshais trampliins.
    3. 2,8 km ass labais liikums pirms garai taisnei.
    4. 4,3 km labi parredzams garshs trases posms ar labo likumu, kura pagajusho gad dazhi "neierakstiijas"
    5. 4,7 km bistams ass kreisais liikums

10/11
    1. 3,6 km ass labais likums krustojumaa uz plasho celju. Iespejams piebraukt pa blakus esosho celju
    2. 6,9 km bistams kreisais liikums tramplinaa. Labi parredzama vieta.
    3. 8,2 km labais likums T formas krustojumaa. Viegli piebraukt.
    4. 9,2 km ljoti atri S formas liikumi. Pec 200 metriem metoshais trampliins. ( tiesham ideala vieta sadzert ar braljukiem, tur bus vesels bars Smile )

garais22
    Participant

Sparrow
    Participant

Sveiciens no LT
    Pieraxstiijaam trasi, celji tieshaam interesanti un nenormaali aatri, nav par ar ko liidziigu saliidzinaat LV
    Auksts, sniegots, valnji….
    Trampliini, liikumi, atstiepieni… "kriitamaas vietas" ljoti daudz Smile
    IIsteniem rallija faniem iesaku atbraukt, nieka 300 ar astiiti km, eertaak caur D pili.
    Brauceju sastaavs… pashi redziet, tiesa iet kaskjis starp Lipeikji un Girdu par to vai WRC driikst braukt vai nee Smile))
    Siikaaku info sniegs "vieteejais" Kurmuliitis Smile

Mati
    Participant

Vai esmu kaut ko palaidis garām? Kāpēc gan Girdauskas nedrīkstētu braukt ar WRC Fokusu?
    Un kāpēc Sparrow ekipāža ar A8 EVO8 brauc Nevis N4 EVO9?

Sparrow
    Participant

Smile taapeec ka taa ir LT Smile
    kapeec ar A? tapeec ka N ir LV chempionaatam Smile Aabet A izejamais, tb, ar ko ciemos braukt Smile

Mati
    Participant

🙂 taapeec ka taa ir LT Smile
    kapeec ar A? tapeec ka N ir LV chempionaatam Smile Aabet A izejamais, tb, ar ko ciemos braukt Smile

Paldies, ka neesi tik noslēpumains un nepataisi pārējos par idiotiem, ka viņi atļaujas kaut ko pajautāt par ilgi turēto noslēpumu.
    Skaidrs, aziņēmāties, ja? Lai nu būtu… ;)
    Un ar ko pārsteigsiet LR čempionātā?

Sparrow
    Participant

Nevienu nekad neesmu tureejis par idiootu Smile)
    taa ir pagaajushaa gada iires mashiina kas tika paarbuuveeta uz A, jo iires pacients veeleejaas braukt ne tikai A klasee bet ar A klases parametriem atbilstoshu auto Smile

Sparrow
    Participant

ar ko nu daudz var paarsteigt LV chempionaataa…. ja nu vieniigi ar citaam kraasam Smile Paarsteigumi trasee jau gaidaami no citiem, mees – kaa parasti, pa celja vidu aatri uz finishu , lai var uzpiipeet Smile

garais22
    Participant

Sveiciens no LT
    Pieraxstiijaam trasi, celji tieshaam interesanti un nenormaali aatri, nav par ar ko liidziigu saliidzinaat LV
    Auksts, sniegots, valnji….
    Trampliini, liikumi, atstiepieni… "kriitamaas vietas" ljoti daudz Smile
    IIsteniem rallija faniem iesaku atbraukt, nieka 300 ar astiiti km, eertaak caur D pili.
    Brauceju sastaavs… pashi redziet, tiesa iet kaskjis starp Lipeikji un Girdu par to vai WRC driikst braukt vai nee Smile))
    Siikaaku info sniegs "vieteejais" Kurmuliitis Smile

Klau, kuru vietu Tu ieteiktu 3/4 un 10/11…??? Ir doma uzturieni gāzt….
    Mājas lapā ir bildes, paskatijos bet īsti vēl nezinu…..

Gaidam Kurmulīša aprakstu un ierosinājumus!

Sparrow
    Participant

Godiigi? es nezinu Sad
    Kurmuliitis ir vieteejais, lai vinsh pasaka :)
    ir vietas, kas man dikti nepatika, bet skatiitaajiem vareetu buut interesanti, bet kaa tur piekljuut? ne mazaakaas jausmas….
    katraa zinjaa, tie dopi ir interesantaaki, nekaa 1/2, 5/6.

garais22
    Participant

Godiigi? es nezinu Sad
    Kurmuliitis ir vieteejais, lai vinsh pasaka :)
    ir vietas, kas man dikti nepatika, bet skatiitaajiem vareetu buut interesanti, bet kaa tur piekljuut? ne mazaakaas jausmas….
    katraa zinjaa, tie dopi ir interesantaaki, nekaa 1/2, 5/6.

Man doma ir uz šejieni gāzt:
    3/4
    http://www.4rally.eu/files/misc/2006/visaginas/2_big.jpg
    un 10/11
    http://www.4rally.eu/files/misc/2006/visaginas/15_big.jpg

Kā izskatās? :D

Jamulejs
    Jamulejs
    Participant

Un ko Tu pārējo laiku darīsi? Smile

Uz šiem dopiem es arī būšu.. taču gribu vēl paķert sākumu no 1/2(1.skatpunkts); 6(1.skP); 7/8 (1.skP)

garais22
    Participant

Un ko Tu pārējo laiku darīsi? Smile

Uz šiem dopiem es arī būšu.. taču gribu vēl paķert sākumu no 1/2(1.skatpunkts); 6(1.skP); 7/8 (1.skP)

Var paspēt izbraukāt tik daudz??? :?:
    Cikos Tu startē rīt ja drīkst zināt?? varbūt kautkā var braukt kopā…..

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 1,191 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Izstrādā un uztur IG Studija
142 queries in 0,895 seconds.