Forums

Home Forums Rallijs Ralliji, sacensības Rallijs Alūksne 2017'

Tagged: 

This topic contains 53 replies, has 22 voices, and was last updated by  normis55 11 months ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 54 total)
  • Author
    tolx
    tolx
    Participant

Tieši tā. Kamēr skatītāju kultūras līmenis nebūs tāds, ka ceļus pirms rallija izbrauks mierīgi un netraucējot vietējos, tikmēr nekas nemainīsies.
    Tiesa, arī tās 2 vai 3 dienas pirms rallija nekad nav traucējušas, visu var paspēt izplānot un sadarīt. Vai pat vispār neplānot un izvēlēties gaitā, kur doties.

AUTOPILOTS
    Participant

ja nezini, kur būs dopi?
    nevari nakts mājas meklēt!!!
    u.t,t
    P.S Latvijā jau cilvēkus nevajag 😀

faaters
    faaters
    Participant

Nu necepās,gaidam solīto šodienas pēcpusdienu.
    Tik cikos orguprāt tā pēcpusdiena iestājas? 😀

Odin
    Odin
    Participant

Rallijs ALŪKSNE, lai cik dīvaini tas nebūtu, notiks Alūksnes apkārtnē – tur arī meklē nakts mājas. Paņem vecās ātrumposmu kartes papēti, nekas diži mainījies tur šogad nebūs.

Es gan gribēju kaut ko pozitīvāku pateikt – biļete uz visiem ātrumposmiem 5€! Lūk to es saprotu! Ja citos rallijos es izmantoju jebkuru iespēju nesatikt tos kasierus, tad šoreiz es pat ļoti labprāt un brīvprātīgi aizbraukšu līdz Alūksnei, ja vajadzēs, un ar prieku nopirkšu biļeti. Varbūt šajā pasākumā nebūs uguņošana, Prāta Vētra un plikas meitenes uz estakādes, bet man to arī nevajag. Man vajag – vairāk ekipāžas, vairāk ātrumposmus, apsargus, kas zin uz kurieni viņi ir atvesti, un zemākas izmaksas.
    Paldies Alūksnes rallija organizatoriem, par biļešu cenām!
    P.S. Par pārējo paldies teikšu pēc pasākuma. 😉

Sniegs uz zemes un visiem labs prāts.

tolx
    tolx
    Participant

Tieši tā, slēgtās teritorijas ir, tās nav tik milzīgas, lai nevarētu sadomāt, kur naktsmājas izvēlēties.
    Pēcpusdiena ir tad,kad organizators ir paēdis pusdienas. Tātad mierīgi ap 22:00 arī var gadīties.

faaters
    faaters
    Participant

Nu nav jau tik traki patiesi…mēs ar domubiedriem arī esam naktsmājas norezervējuši jau nedēļu iepriekš bez jebkāda cepiena,tā kā būs viss OK.
    Tie kas seko Tvitterii ,lietotājs Sindroms bij ielicis linku ar info par dopiem no aluksniesiem.lv

AUTOPILOTS
    Participant

R.S jautā cikos ir pēcpusdiena!!!
    Esot dopu kartes pēcpusdienā pieejamas !!!

AUTOPILOTS
    Participant

Biļetes cena ideāla!
    šoreiz biļetes visiem ir jau iepirktas un nevajadzēs braukt bez biļetēm…
    Par šo tiešām cepumi organizātoram…

AUTOPILOTS
    Participant

vienmēr kulturāli brauc ,,, atļautais ātrums 90 + kļūda = ļoti uzmanīgi prātīgi… Nu jā pa granti tagad 80….
    P.S kā var zināt, kur apakšā asfalts, kur grants?
    Ja uz asfalta piebraukts sniegs un pēķšni nav asfalts apakšā to nevar uzminēt….

ficss
    ficss
    Participant

Kartes jau labu laiku var apskatīt m.autorally.lv

sindroms
    sindroms
    Participant
    Marco78
    Marco78
    Participant

5,6 dops iepriekš or slīpēts? Varbūt ir kāds onboard.

Kur būtu labākā skatītāja vieta vieta SS 5;8?

AUTOPILOTS
    Participant

Cik stundas pirms starta slēgs ciet dopus?
    Kur ir labākās skatu vietas 4-7 un 10 dopā?
    P.S kur būs jāizmanto striķi kā somijā, kādam palīdzēt atgriezties trasē?

sindroms
    sindroms
    Participant

Par slēgšanu dzirdēju, ka 1 stundu iepriekš.

SS 4/7 – esmu izbraucis cauri viņam 2012.gadā. Ne ar ko īpašu nepieķēra. No sākuma plats, tad mīcīšanās caur karjeru, tālāk ļoti šaurs cauri mežam/krūmiem. Var pētīt pases fotogrāfijas lieluma on-boardu – http://www.youtube.com/watch?v=flrXVgh_C0w&feature=related
    SS5/8 pilnīgi jauns dops. Nav info. Ja kaut ko grib zināt jābrauc cauri.
    SS6/9 var teikt ka jauns, tobiš, nav tādā virzienā braukts. Ja ir vēlme var mežģīt acis pretējā virzienā – https://www.youtube.com/watch?v=I0fzRDyht5M līdz 4:46 minūtei.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 54 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Izstrādā un uztur IG Studija
148 queries in 0,934 seconds.