Zināmi visi pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieki

06/03/2019 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Pasaules rallijkrosa čempionāta rīkotāji šodien prezentēja oficiālo dalībnieku sarakstu 2019. gada sezonai, un braucēju vidū ir arī latviešu autosportists Jānis Baumanis. Tikmēr norvēģis Andreass Bakruds uz starta stāsies jaunas komandas sastāvā.

Lai gan čempionātu pametuši tādi autoražotāji kā “Volkswagen”, “Peugeot” un “Audi”, sacensības turpinās notikt un par uzvarām jau cīnīsies citi piloti. Pasaules čempionāts risināsies desmit posmos.

Sezonai ir pieteikušies 16 pastāvīgie piloti. Neskatoties uz rūpnīcu aiziešanu, sacensībās būs pārstāvētas astoņas dažādas auto markas, bet piloti būs no 11 dažādām valstīm, ieskaitot Latviju.

Jānis Baumanis turpinās startēt austriešu vienībā STARD, bet viņa komandas biedrs šobrīd vēl nav zināms.
Tikmēr Reinis Nitišs ir kļuvis par “GRX Taneco” attīstības programmas pilotu un arī piedalīsies atsevišķos posmos. Tiek ziņots, ka, iespējams, viņš izies uz starta jau pasaules čempionāta pirmajās sacensības jaunajā Abū Dabī trasē.

Andreass Bakeruds un Liams Dorans tikmēr startēs jaunaizveidotajā “Monster Energy RX Cartel” komandā un pilotēs “Audi S1” automašīnas.

2019. gada sezonas dalībnieki:

Izmantotie resursi:
www.fiaworldrallycross.com

 

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool