„Rullīša” kausa ieguvēji – Garkaklis, Zuševics un Zubkovs

LAF Standartauto komisijas preses dienests

Jelgavā kartinga trasē ar ziemas kausa izcīņu „Rullītis” atklāta ziemas autodaudzcīņas sezona. Visvairāk dalībnieku tradicionāli pulcēja priekšpiedziņas klase. Sacensības aizritēja ar jauno kartingistu dominanci – pirmo vietu izcīnīja 14 gadus vecais Haralds Garkaklis („Opel Astra”), bet trešajā vietā ierindojās tikai 11 gadus vecais Eliss Dukaļskis, kurš arī brauca ar „Opel Astra”. Starp jaunajiem censoņiem spēja ielauzties cēsnieks Ritvars Kārkliņš („VW Golf”). Jāpiezīmē, kā otrajā braucienā labāko rezultātu uzrādīja vēl viens 11 gadus vecs sportists – Dāvis Tobiass.

Pilnpiedziņas klasē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Zigmunds Zuševics („Subaru Impreza”). Interesanti, ka uzvarētājs uz slapjā asfalta, kas vietumis bija klāts ar ledus pleķīšiem, izmantoja rallija grants riepas. Aizmugures piedziņas klasē nedaudz negaidīti par uzvarētāju kļuva Igors Zubkovs, kura „BMW 535” rēkoņa pieskandināja tuvāku un tālāku apkārtni.

Svētdien kartinga trasē „Rullītis” Jelgavā risināsies Latvijas ziemas čempionāta autodaudzcīņā pirmais posms.

Ziemas kausa izcīņa autodaudzcīņā „Rullītis”