“Wurth Ziemas kausa” pirmais posms aizvadīts, otrais jau šonedēļ

27/02/2018 |

Foto: no motorsport.lv arhīva

Pagājušajā nedēļas nogalē, 24.februārī “Motorsport.lv” uzsāka savu 11. sezonu ar “Wurth Ziemas kausu”. Ziemai atbilstošie laikapstākļi ļāva braucējiem izbaudīt Ziemas kausa pirmo posmu Brocēnu trasē, kur norisināsies arī seriāla otrais posms. Tas notiks jau šajā nedēļas nogalē, 3. martā.

Otrais posms norisināsies turpat, bet tiks aizvadīts pretējā braukšanas virzienā. Reģistrēties sacensībām iespējams sacensību mājaslapas reģistrācijas sadaļā: http://registracija.motorsport.lv/

Pirmā posma rezultāti

“Wurth Ziemas kausa” pirmajā posmā Standarta klasē pirmo vietu izcīnīja Gatis Bunclers ar Mitsubishi EVO, otrais Edgars Bundzis ar Subaru un trešais Mārtiņš Mauriņš ar Subaru Impreza.  Junioru klasē pirmais Kristers Kenigsbergs ar VW Golf 2, otrajā vietā šoreiz Madars Dīriņš ar Renault Clio.

Pēc sezonas ilga pārtraukuma sacensībās uz starta atkal stājas arī dāmas. Sieviešu klasē pirmo vietu izcīnīja Agnese Mauriņa, otrajā vietā Līga Artemenkova.

RWD+ klasē šoreiz uzvara Paulam Vilnim ar Volvo 940. FWD+ klasē pirmajā vietā Modris Žentiņš ar Honda, otrajā vietā Jānis Spundiņš ar Honda Civic, trešajā vietā Varis Žentiņš arī ar Honda Civic. 4WD klasē pirmais Artis Vicinskis ar Subaru Impreza, otrajā vietā Jānis Sala ar Audi 90 Quattro, bet trešajā vietā Mauriņš Mārtiņš ar Subaru Impreza. RWD klasē pirmais Pauls Vilnis, savukārt, otrais Ēriks Bērziņš ar Mercedes C. FWD klasē pirmais Modris Žentiņš, otrais Mārtiņš Roze ar VW Golf un trešais Jānis Spundiņš ar Honda Civic. Arī otrajā 4WD klasē pirmajā vietā Artis Vicinskis ar Subaru Impreza, otrajā vietā Jānis Sala ar Audi 90 Quattro un trešajā vietā Gatis Bunclers ar Mitsubishi Lancer Evo.

Balvas šajā posmā un visas sezonas garumā no “Wurth” un “Torley”. Sezonas beigās balvu fondu papildinās “Motul” un rallija komanda “SRT”, kā arī jaunums – jūras ceļojumu kompānija “Tallink”.

Sadarbībā ar “SRT” rallija komandu “Wurth Ziemas kausa” juniori var piedalīties bezmaksas. Pārējo klašu pārstāvjiem dalības maksa vienā sacensību posmā – 35 eiro. Ja dalībnieks startē vairāk nekā vienā klasē – katra nākamā klase 25 eiro.

Sacensību nolikums pieejams: http://motorsport.lv/dokumenti/nolikumi/

“Wurth Ziemas kausa” otrā posma dienas plāns:

Plkst. 8:15-9:45 – ierašanās trasē, reģistrācija, tehniskā komisija iepazīšanās ar trasi;
Plkst. 9:55 – dalībnieku sapulce;
Plkst. 10:10 – sacensību starts;
Plkst. ~16.00-17:00 – apbalvošana.

Reģistrācija posmam: http://registracija.motorsport.lv/
Sacensību nolikums pieejams: http://motorsport.lv/dokumenti/nolikumi/

Norises vieta: ZS Druvas, Brocēnu novads.
Koordinātas:  56°37’15.5″N 22°34’25.7″E

Informāciju sagatavoja:
Dace Viļuma
Biedrība “motorsport.lv”
Biedrība “Kuldīgas TSK”

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool