“World RX of Latvia” varēs vērot arī TV tiešraidē

14/09/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Neste World RX of Latvia partneris Lattelecom piedāvā ekskluzīvu iespēju tiešraidēs sekot līdzi Latvijas un pasaules labāko rallijkrosa braucēju startiem Rīgā un izjust neatkārtojamo pasaules līmeņa sacensību garu, kas šajā nedēļas nogalē valdīs Biķernieku trasē! Kanālā Best4Sport TV tiešraide no Biķerniekiem piektdienas vakarā plkst. 20.00, visu sestdienu no plkst. 7.55 līdz 17.15 un svētdienu plkst. 9.00-16.45. Katru sacensību dienu plkst. 20.30 sekos dienas apskata studija kopā ar studijas viesiem.

Kanālā Best4Sport TV visi Lattelecom Interaktīvās TV, Virszemes TV un lietotnes Shortcut skatītāji iegūs vispilnīgāko FIA Pasaules Rallijkrosa čempionāta Latvijas posma atspoguļojumu – no cīņas trasē un sportistu intervijām līdz fanu emocijām un komandu servisa parka aizkulisēm. Turklāt lietotnē Shortcut skatītāji tiešraidi var paņemt sev līdzi datorā vai mobilajās ierīcēs, lai kur arī būtu.

Auto un moto sporta komentētājs Aldis Putniņš jutīs līdzi sportiskajām gaitām trasē. Savukārt sacensību starplaikos izbaudīt čempionāta Latvijas posma kopējo atmosfēru piedāvās īpaši izveidotā TV studija ar vadītājiem Niku Gaigalieti un Artūru Virbuli, kurus atbalstīs reportieri Artūrs Šēnhofs un Simona Ozoliņa.

Sacensību grafiks, ko papildinās reportāžas no sacensību aizkadriem, tribīnēm un notikumu epicentra:

Sestdien, 16. septembrī Svētdien, 17. septembrī
Plkst. 12.00

1. kvalifikācija // EuroRX Super1600, EuroRX Supercar, WorldRX

Plkst. 14.30

2. kvalifikācija // EuroRX Super1600, EuroRX Supercar, WorldRX

Plkst. 16.20

3. kvalifikācija // EuroRX Super1600

 

Plkst. 09:30

3. kvalifikācija // EuroRX Supercar, WorldRX

4. kvalifikācija // EuroRX Super1600, EuroRX Supercar, WorldRX

Plkst. 13:30

Pusfināli // EuroRX Super1600, EuroRX Supercar

Fināls // EuroRX Super1600

Plkst. 15:00

Pusfināli // EuroRX Supercar, WorldRX

Fināls // EuroRX Supercar, WorldRX

Tiem, kuri čempionāta brīvdienās būs nolēmuši doties iepirkties, Shortcut sagādājis iespēju sekot līdzi sacensību norisei lielajos ekrānos – 16. un 17. septembrī tirdzniecības centrā Spice centrālajā laukumā un tirdzniecības parkā Alfa pie A ieejas TV ekrānos būs vērojama Best4Sport TV tiešraide.

Savukārt tiem, kuri vēlas izmēģināt, kā ir sēdēt blakus rallijkrosa braucējam Reinim Nitišam, kad viņš traucas pa Biķernieku trasi, Lattelecom Rīgas Motormuzejā uzstādījis 360 grādu virtuālo stendu.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool