Vēl var iegādāties lētākas biļetes uz “World RX” posmu C tribīnē

06/07/2017 |

10. jūlijā noslēgsies Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma Neste World RX of Latvia C tribīņu ieejas biļešu iepriekšpārdošana. Sākot ar 11. jūliju, ieejas biļešu cena tiks paaugstināta no 55 uz 65 eiro. 2017. gada 16. un 17. septembrī paredzēto sacensību ieejas biļetes iespējams iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī internetā – “www.bilesuserviss.lv“.

“Tuvojoties tribīņu piegādātāja noteiktajam termiņam, esam spiesti pieņemt gala lēmumu par pasūtāmo konstrukciju izmēriem un sēdvietu skaitu. Jau esam pieņēmuši lēmumu par B tribīnes izmēriem, un šobrīd atlicis vien izlemt par C tribīni, kas atrodas vistuvāk lielajam trases tramplīnam. Lai visiem interesentiem būtu iespēja iegādāties sēdvietu ar skatu uz Biķernieku rallijkrosa trases grants sekciju, aicinu izdarīt lēmumu par biļešu iegādi šonedēļ, kad tas vēl ir iespējams iegādāties par zemāku cenu,” stāsta RA EVENTS direktors Raimonds Strokšs.

“Atgādināšu skatītājiem, ka, lai arī Biķernieku trase var šķist liels un nepiepildāms objekts, pieejamo ieejas biļešu skaits ir ierobežots. Tamdēļ, aicinu visus rallijkrosa draugus laicīgi apdomāt savus septembra plānus un neatlikt lēmuma pieņemšanu uz pēdējo brīdi, nodrošinot sev ērtu sēdvietu pasaules rallijkrosa čempionāta posma norišu vērošanai, kur līdzās leģendāriem autosportistiem sacenšas arī divi latvieši – Reinis Nitišs un Jānis Baumanis!

16. un 17. septembrī CSDD Biķernieku kompleksajā sporta bāzē otro reizi norisināsies FIA pasaules rallijkrosa čempionāta Latvijas posms. Neste World RX of Latvia vērošanai paredzētas kopumā sešas skatītāju zonas – A un D (pastāvīgās Biķernieku trases tribīnes), B, C un VIP (pagaidu tribīnes ar sēdekļiem) un ST (stāvvietas).

Visas ieejas biļetes būs derīgas abām sacensību dienām – gan sestdienai, gan svētdienai, sniedzot autosporta līdzjutējiem iespēju klātienē vērot leģendārus ārvalstu sacīkšu braucējus Peteru Solbergu, Sebastjēnu Lēbu, Kenu Bloku, Matiasu Ekstremu un talantīgos latviešus Reini Nitišu un Jāni Baumani, kuri cīnīsies par uzvaru tepat Latvijā, Rīgā, CSDD Biķernieku trasē. Ieejas biļešu cenas pakārtotas skatītāju zonu izvietojumam un trases pārredzamībai no tiem – lētākās biļetes iespējams iegādāties stāvvietu zonā, tās maksā 25,00 eiro, bet sēdvietas, no kurām var pārredzēt lielu daļu trases maksā, sākot no 35,00 eiro. Sēdvietas tribīnēs nav numurētas, ļaujot skatītājiem pašiem izvēlēties sev vēlamo skatu vietu.

Kategorija Cena, EUR

līdz 10. jūlijam

Cena, EUR

no 11. jūlija

Papildinformācija
Stāvvieta ST 25,00 25,00 Par pieeju dalībnieku parkam tiks ziņots atsevišķi
Tribīne D 35,00 35,00 Iekļauta ieeja dalībnieku parkā
Tribīne C 55,00 65,00 Iekļauta ieeja dalībnieku parkā
Tribīne B 75,00 75,00 Iekļauta ieeja dalībnieku parkā
Tribīne A IZPĀRDOTS IZPĀRDOTS Iekļauta ieeja dalībnieku parkā
Tribīne VIP 300,00 300,00 Iekļauta ieeja dalībnieku parkā
Autostāvvieta 15,00 15,00 Vienam auto abām sacensību dienām

Atgādināsim, ka bērniem, kuri Neste World RX of Latvia norises dienā nebūs sasnieguši 7 gadu vecumu, ieeja pasākuma norises vietā būs bez maksas, savukārt bērniem, kuru vecums pasākuma norises dienā būs no 7 līdz 12 pilniem gadiem (ieskaitot), iespējams iegādāties ieejas biļeti ar 25% (A, B, C, D un ST) vai 50% (VIP) atlaidi. Pie ieejas CSDD Biķernieku trases teritorijā būs jāuzrāda derīgs dokuments, kas apliecina bērna vecumu.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Unbedahts,
RA Events

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool