Vankam uzvara, Rodem trešā vieta autošosejas seriāla posmā Pērnavā

04/07/2018 |

Foto: publicitātes

Pērnavā nedēļas nogalē, no 30. jūnija līdz 1. jūlijam, norisinājās autošosejas čempionāta posms „Estonian Grand Prix”, kura ietvaros uzvaru „Hankook Trophy” Nacionālajā klasē izcīnija Latvijas autosportists Jānis Vanks. Robertam Rodem trešā vieta „Baltic GT” klasē.

Jānim Vankam šī bija otrā sezonas uzvara pēc kārtas, kas viņam dod lielas cerības iegūt arī šī gada čempiona titulu. Otrajā vietā finišēja Voldemārs Kalve, trešā Beate Klipa. „Hankook Trophy” Super 1600 klasē ātrākais bija Dmitrijs Savatējevs no Krievijas, otrajā vietā iepriekšējās sezonas čempions Stīvens Pūsts, bet trešā vieta dalīta starp Kristapu Mietuli un Ansi Frīdbergu. Lada Open klasē uzvaru izcīnija lietuvietis Arūnas Kudarauskas, otrais Itālo Alsiņš.

Jaudīgākajā automašīnu klasē „Baltic Touring Car” ātrākais no latviešu braucējiem bija Roberts Rode, kurš ieņēma trešo vietu „Baltic GT” klasē, atzīstot pārākumu tikai Somijas autosportistam Marko Rantanenam, kurš brauc ar jaudīgo Lamborghini Gallardo un Raimo Keseli ar Chevrolet Corvette. Sezonas kopvērtējumā Roberts Rode šobrīd ieņem augsto otro vietu, kas sportistam ir līdz šim labākais rezultāts Baltijas autošosejas čempionātā.

Nākamais sezonas posms mēneša beigās, 28. jūlijā, kad Biķernieku trases ovāla aplī dosies „Hankook Tprophy” klases un vēsturisko automašīnu seriāla „Dzintara aplis” dalībnieki.

Informāciju sagatavoja:
Evita Tīdmane

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool