Turpinās darbs pie jaunā “Renault Megane” rallijkrosa auto izstrādes

04/09/2017 |

Foto: Prodrive

Turpinās darbs pie jaunā “Renault Megane RS RX” sacīkšu automašīnas, ar ko 2018. gada FIA pasaules rallijkrosa čempionātā piedalīsies “GCK” komandas pārstāvis Žirlēns Šišerī. Automašīnu būvē kompānija “Prodrive”, kas uzmanīgi izvēlās, ar kādu informāciju dalīties automobiļa attīstības sakarā, taču ir minējusi, ka jau sākts darbs pie jaunajiem auto, kas pirmoreiz trasē būs redzami nākamajā sezonā.

Šišerī savu pasaules čempionāta programmu pagājušās nedēļas nogalē turpināja Francijā, kur startēja ar “Renault Clio”, ar mērķi pirms 2018. gada sezonas labāk apgūt visas čempionāta trases, paralēli kopā ar “Prodrive” strādājot pie jaunās “Megane” attīstīšanas.

Francijas braucējs komentē: “Pēdējie daži mēneši ir bijuši aizraujoši, un nākamie būs vēl labāki, jo beidzot redzēšu sava sapņa realizāciju. “Prodrive” komandai vēl priekšā milzīgs darbs, taču ticu ka viņi uzbūvēs labāko iespējamo auto. Nevaru vien sagaidīt nākamo sezonu, kad atgriezīšos šeit Francijā ar jauno “Megane” un “GCK” komandu.”

Džons Gavs, “Prodrive Motorsport” vadītājs: “Esam priecīgi par jau paveikto ar “GCK Renault Megane R.S. RX”. Pagājušajā nedēļā sākām darbu pie pirmās virsbūves. Automašīnas izkārtojums ir 100% izplānots, un jau kādu laiku darbojamies pie jaunā dzinēja plānošanas un dažādu detaļu ražošanas. Redzam arvien augošo profesionalitāti citās komandās un saprotam ka, kā jaunpienācējiem, mums būs milzīgs izaicinājums sacensties ar komandām, kas jau iekrājušas pieredzi un paspējušas attīstīt savas automašīnas.”

Izmantotie resursi:
www.rxlatvia.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool