Šonedēļ autosportā – trofireida posms un veterānu rallijs; izmaiņas LAF kalendārā

27/07/2012 |

Info: Viesturs Saukāns
Foto: 4x4sport.lv

Šajā nedēļas nogalē Latvijas autosportā divi notikumi: Madonas pusē notiks Latvijas trofireidu čempionāta ceturtais posms, savukārt Ķekavas apkārtnē notiks Latvijas autorallija veterānu saiets, kurā neiztikt arī bez kārtējās spēku samērīšanas pieredzējušo sportistu starpā. LAF kalendārā izmaiņas, jo vairākas sacensības ir pārceltas vai atceltas.

Latvijas trofireidu čempionāts pārkāps sezonas viduslīniju, jo Madonas pusē tiks aizvadīts seriāla ceturtais no sešiem posmiem – GoExpedition Trophy 2012. Sacīkste var pietuvināt šā brīža kopvērtējuma līderus tuvāk čempionu tituliem, tomēr sezonas vidū par medaļu sadali runāt pāragri. Informācija par sestdien un svētdien notiekošo pasākumu: www.trofi.lv.

Ķekavas pusē sestdien notiks Latvijas rallija veterānu saiets, jeb veterānu rallijs „Ķekava 2012″. Latvijas rallija speciālisti ik gadu satiekas, lai pozitīvā gaisotnē ne tikai atcerētos piedzīvoto, bet arī ar pilnu azarta devu samērītos spēkiem ātrumposmos. Sacensību reģistrācija sestdien pl.10:00 Ķekavā atpūtas bāzē „Mundri”. Informācija par pasākumu LAF Rallija komisijā.

LAF kalendārs sākotnēji paredzēja arī citus notikumus šajā nedēļas nogalē, tomēr dažādu apsvērumu dēļ karstā nedēļas nogale palikusi bez vairākiem paredzētiem mačiem. Sestdien paredzētais Latvijas autokrosa čempionāta posms Priekulē pārcelts par nedēļu – uz 4. augustu. Lai arī šī nedēļa ir karsta, iepriekšējo nedēļu lietavas neļāva laicīgi sākt trases sagatavošanas darbus. 4. augustā Priekulē spēkosies visas paredzētās klases, izņemot Buggy 1600 Baltijas kausu – šīs klases dalībnieki savu posmu aizvadīs 5. augustā Lietuvā, Vilkiču trasē. Vairāk informācijas: www.autocross.lv.

Pārcelts arī Latvijas vasaras autosprinta čempionāta trešais posms. Kā paredzēja rīkotāju nosacījumi, sacīkstei bija jāpiesakās noteiktam sportistu skaitam, kas pirms svētdien paredzētās cīņas netika sasniegts. Tāpēc, ar līdzīgiem nosacījumiem par dalībnieku skaitu, posms pārcelts uz 19. augustu. Informācija: www.vasarassprints.lv

Trases problēmu dēļ atceltas arī Igaunijā paredzētās autošosejas sacensības, savukārt Latvijas sportistiem saistošo klašu posmi pievienoti citiem šosejas notikumiem. Vairāk informācijas laf.lv Šosejas komisijas sadaļās.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool