Talsu trasē aizvadīts Motorsport.lv Vasaras kausa pirmais posms

11/07/2017 |

Foto: Gatis Zass

Iepriekšējā nedēļas nogalē, 9. jūlijā jau zināmajā Talsu CVS trasē norisinājās Motorsport.lv Vasaras kausa pirmais posms, sezonai iesākoties ar skaistām cīņām, par spīti mainīgajiem laikapstākļiem

Katrs no dalībniekiem aizvadīja trīs braucienus. Talsu CVS trase ir autosporta faniem zināma paralēlā trase, kurā dalībnieki brauc pāros. Arī šoreiz braucēji dalījās pāros, tādējādi iegūstot papildus emocijas gan paši sev, gan radot aizraujošu sacīksti skatītājiem. Tomēr, lai gūtu uzvaru kausa posmos, svarīgākais ir brauciena laiks. Braucienos, vadoties pēc uzrādītā laika, tika iegūtas vietas un skaitīti punkti, lai noteiktu posma uzvarētāju.

Seriālā šogad ir septiņas klases. Open klasē uzvaru guva Ainars Eikerts ar Mitsubishi Lancer Evo 9, tūlīt aiz viņa uz goda pjedestāla stāvēja Mārcis Stūriška un Rolands Kaucis, kuri brauca ar Subaru Impreza automobiļiem. Junioru ieskaitē labākais bija Madars Dīriņs, otrajā vietā Rūdis Bērziņš, trešajā vietā Kristaps Kronbergs. 4WD klasē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Kārlis Nebars (Subaru Impreza), aiz viņa Rolands Kaucis un Ainars Ekarts. 3000 klasē ar 67 punktiem uzvaru guva Madars Dīriņš (Renault Clio), otrajā vietā palika Arvis Bērziņš (VW Golf III), bet trešajā vietā Varis Žentiņš (Honda Civic), kurš, savukārt, pirmo vietu guva divās citās klasēs -1600 un 2000. 2000 klasē otrā vieta, ar 8 punktu starpību, Madaram Dīriņam (Renault Clio), bet trešā vieta Modrim Žentiņam (Honda Civic). 1600 klasē otro vietu izcīnīja Modris Žentiņs, bet trešo – Jānis Spundiņš (Honda Civic).

Kausa otrais posms paredzēts 29. jūlijā un norisināsies Bauskas Mūsa Raceland trasē. Bauskas trase arī ir zināma visiem autosporta faniem. Motorsport.lv rīkotie pasākumi jau norisinājušies pēc bāzes jaunatvēršanas, bet šoreiz pirmās sacensības vasaras apstākļos.

Vairāk informācija sekos nedēļu pirms posma.

Informāciju sagatavoja:
motorsport.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool