SRT komanda un brāļi Grjazini aizvadījuši sacīkstes Zviedrijā

06/06/2018 |

Foto: srt.lv

Latviešu vienība “Sports Racing Technologies” (SRT) un tās pārstāvošie piloti, brāļi Grjazini aizvadītās nedēļas nogalē veiksmīgi piedalījušies rallija un rallijkrosa sacīkstēs Zviedrijā.

Zviedrijas rallija čempionāta ceturtajā posmā “Rally Askersund 2018” uz starta izgāja Nikolajs Grjazins un Jaroslavs Fjodorovs ar “Škoda Fabia R5” automobili. Ekipāža, kas šogad piedalās dažādās ārvalstu sacensībās, pierādīja, ka ir viena no ātrākajām un bija vadībā no pirmā līdz pat astotajam ātrumposmam, kad tika zaudēts laiks un nācās atkrist uz leju. Kopumā sportisti ātrākos rezultātus sasniedza astoņos no desmit ātrumposmiem, finišā ierindojies godalgotajā trešajā vietā. Priekšā viņiem finišā bija tikai mājinieki Martins Berglunds (“Škoda Fabia R5”) un Johans Holmbergs (“Ford Fiesta R5”).

Pa to laiku turpat Zviedrijā Nikolaja brālis Vasīlijs Grjazins ar SRT komandu bija ieradušies uz “RallyX Nordic” rallijkrosa sacensībām, kas norisinājās Arvikā. Grjazinam izdevās aizcīnīties līdz finālam, kur tika izcīnīta ceturtā vieta un pavisam maz pietrūka, lai kāptu uz pjedestāla. Komandas sastāvā šajās sacensībās startēja arī krievu drifteris Arkādijs Caregradsevs, kuram tas bija pirmais rallijkross karjerā. Neskatoties uz pieredzes trūkumu šajā disciplīnā, viņam izdevās aizcīnīties līdz pusfinālam.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool