Šlēgelmilhs aizvada savus labākos posmus F3 Euroseries

Info: LAF preses dienests

Šajā nedēļas nogalē Norisringas trasē Vācijā norisinājās F3 Euroseries piektais un sestais posms, kuros Haralds Šlēgelmilhs uzrādīja savus šīs sezonas labākos rezultātus, izcīnot attiecīgi 11. un 9.vietu.

Lai gan kvalifikācijas braucienos, kuri norisinājās piektdien, 22. jūnijā, Haralds Šlēgelmilhs izcīnīja tikai 21. starta pozīciju ar savu labāko rezultātu 50,759 sekundes, tomēr sestdien F3 Euroseries 5. posma sacensībās Haralds finišēja 11. vietā. Šajā posmā, jau paša sacensību sākumā Haralds bija spiests iegriezties boksos, kad viņa formula tika sabojāta priekšā braucošo dalībnieku sadursmē, tādējādi atpaliekot no pārējiem vairāk kā par apli. Sākoties lietum, sacensības tika pārtrauktas un atsāktas ar lietus riepām. Haralds Šlēgelmilhs lietū bija pārliecinošs un ātrs, tādējādi izcīnot 11.vietu. Par posma uzvarētāju kļuva francūzis Romēns Grosžans (Romain Grosjean).

F3 Euroseries 6.posmā, kas norisinājās svētdien, 24. jūnijā, turpat Norisringas trasē, Haralds brauca pārliecinoši, tomēr salīdzinoši ar konkurentiem vājākā tehnika ļāva izcīnīt tikai 9.vietu. Jāatzīmē, ka šis ir šobrīd Haralda labākais šīs sezonas rezultāts. Par uzvarētāju 6.posmā kļuva jaunā vācu formulas zvaigzne Niko Hulkenbergs (Nico Hulkenberg), no kura Haralds Šlēgelmilhs atpalika par 38,888 sekundēm.

Jāatzīmē, ka Haraldam Šlēgelmilham, kurš pārstāv Austrijas „HS Technik” komandu, šī ir pirmā sezona F3 Euroseries. Nākamie F3 Euroseries posmi notiks kopā ar Formula 1 jau pēc nedēļas – 29.jūnijs – 1.jūlijs – Maņikūrā (Magny-Cours), Francijā.