Biķerniekos startējusi minišosejas jaunā sezona

Šonedēļ Biķernieku trasē startēja minišosejas sacensību jaunā sezona. Kopumā šogad plānoti seši posmi, pirmais no kuriem tika aizvadīts otrdien, 5. maijā. Minišosejas kausa izcīņas pirmā posma sacensībās tika noskaidroti uzvarētāji sešās ieskaites klasēs.

Visplašāk bija pārstāvēta OPEN klase, kurā startēja 17 dalībnieki. Par uzvarētāju kļuva Artūrs Batraks (“BMW 330D”), pārspējot Elvi Turānu (“BMW 316”) un pieredzējušo Matīsu Mežaku (“Subaru Impreza”).

Tāpat daudz dalībnieku izgāja uz starta klasē 3000. Tur uzvara Elvim Turānam (“BMW 316”), otro vietu izcīnīja Andris Čats (“BMW 330i”), savukārt trešajā vietā ierindojās Jānis Pipars (“BMW 325i”). Ar sesto rezultātu 3000 klasē sacensības noslēdza Eiropas rallijkrosa čempionāta pilots Artis Baumanis (“Renault Clio”).

Arī klasē 2000 pārāks par konkurentiem izrādījās Elvis Turāns (BMW 316). Šeit otro vietu guva Renārs Zapackis (“Honda Integra TypeR”), bet trešo – Kristaps Narubins (“Honda Civic TypeR”). Artim Baumanim (“Renault Clio”) tikmēr piektā vieta.

Klasē 1600 pirmo vietu guva Mārcis Pakalns (“Honda CRX”), bet pirmo trijnieku noslēdza Kaspars Šmits (“Honda Civic”) un Jānis Dūka (“Opel Corsa”).

PRO 2000 kategorijā nepārspējams izrādījās Voldemārs Kalve (“VW Golf 3”), kura tuvākie sekotāji bija Reinis Trūps (“MG ZR”) un Kārlis Priedītis (“Seat Leon”).

Savukārt DĀMU klasē pirmo vietu izcīnīja Zane Lielkāja (“Mitsubishi EVO IX”), bet aiz viņas – Anastasija Kozlovska (“Toyota Celica”) un Linda Cikmača (“Citroen C2”).

Nākamais minišosejas treniņš Biķerniekos notiks 16. maijā, bet Minirallija kausa izcīņas sacensību otrais posms gaidāms 18. maijā.