Solbergu no Rīgas pārvedīs uz Zviedriju un operēs

21/09/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Autosporta zvaigzne Peters Solbergs pēc svētdien pasaules rallijkrosa čempionāta posmā Rīgā piedzīvotā negadījuma turpina ārstēšanos Latvijā, tomēr tiks pārvests uz Zviedriju, kur tuvāko dienu laikā viņam veiks operāciju.

Biķernieku rallijkrosa trasē “PSRX Volkswagen Sweden” komandas pilots piedzīvoja sadursmi ar pašmāju sportistu Jāni Baumani, kuram nebija iespēju izvairīties no norvēģa saslīdējušās mašīnas. Lai gan trieciens vizuāli nešķita ļoti spēcīgs, Solbergam tika konstatēts atslēgas kaula lūzums. Vēlāk noskaidrojās, ka viņš lauzis vēl arī divas ribas un sasitis plaušas.

Šobrīd Solbergs turpina atrasties ārstu uzraudzībā tepat Rīgā, taču viņu plānots pārvest uz Zviedriju, kur tuvāko dienu laikā tiks veikta atslēgas kaula operēšana.

Pasaules rallijkrosa čempionātā Rīgā titulu jau nodrošināja otrs “PSRX Volkswagen Sweden” komandas pilots Johans Kristofersons, kamēr Solbergs šobrīd kopvērtēkjumā ir otrais, tuvāko sekotāju Matiasu Ekstremu no “EKS” vienības apsteidzot par 29 punktiem. Līdz sezonas izskaņai vēl atlikušas sacīkstes Vācijā un Dienvidāfrikas Republikā.

Izmantotie resursi:
www.fiaworldrallycross.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool