Solbergam uzvara Grenlandē, Grjazins uz pjedestāla savā klasē

26/06/2018 |

Foto: Rallyx.se

Nedēļas nogalē Norvēģijā, Grenlandē notika rallijkrosa seriāla “RallyX Nordic” trešais posms, kurā startēja divi sportisti ar Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) izsniegtām licencēm – Olivers Solbergs un Vasīlijs Grjazins.

17 gadus jaunais norvēģis Olivers Solbergs (“OSRX”) startēja “Supercar” ieskaitē un 12 pilotu konkurencē izcīnīja pārliecinošu uzvaru finālā, pirms tam triumfējot arī visos trīs hītos, kā arī pusfinālā. Otrais sacensības pabeidza Olivers Ēriksons (“Olsbergs MSE”), bet trešais finišēja Daniels Torens (“Hedstroms Motorsport”).

Tā kā Solberga galvenais sāncensis Tomass Brintesons finālā neiekļuva, Solbergs ar 75 punktiem pēc trīs notikušajiem posmiem nokļuvis kopvērtējuma tabulas augšgalā.

Jāpiemin arī, ka Solbergam šī ir ceturtā uzvara īsajā “RallyX Nordic” karjerā.

Finālbrauciena rezultāti “Supercar” klasē:

1 Oliver Solberg OSRX Citroen DS3 5 apļi
2 Oliver Eriksson Olsbergs MSE Ford Fiesta +2.004
3 Daniel Thoren Hedstroms Motorsport Volkswagen Polo +15.638
4 Andreas Carlsson AC RX Renault Clio +15.964
5 Ola Froshaug JC Raceteknik Ford Fiesta +1 aplis
6 Peter Hedstrom Hedstroms Motorsport Volkswagen Polo +1 aplis

Savukārt krievu pilots Vasīlijs Grjazins, kurš pārstāv latviešu vienību “Sports Racing Technologies”, “Supercar Lites” klasē, kurā startēja 16 dalībnieki, ieguva godpilno bronzu un kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena. Uzvaru svinēja Giloms de Ridders (“Olsbergs MSE”), kamēr otrajā vietā finālā bija Bens-Filips Gundersens.

Grjazins kopvērtējumā ar 49 punktiem šobrīd atrodas dalītā ceturtajā/piektajā vietā.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool