Šo sestdien Biķernieku trasē drifta sezonas noslēgums

03/10/2018 |

Foto: Lindgrens Sport Foto

Betsafe drifta sezona noslēgsies jau šajā nedēļas nogalē, 6. oktobrī. Biķerniekos uz starta izies visas trīs drifta klases, bet šoreiz, drifts notiks vienlaicīgi divās vietās.

Latvijas drifta kausa Street klase savas sacensības aizvadīs Biķernieku spīdveja stadionā, bet ProAm un Pro klases savus startus aizvadīs Biķernieku lielās trases konfigurācijā ar jaunu papildus līkumu trases beigās. Visu dienu drifts notiks paralēli abās vietās, skatītāji varēs vērot driftu gan lielajās, atjaunotājas Biķernieku tribīnēs, gan no laukuma pie spīdveja stadiona. Pašlaik dalību sacensībām jau pieteikuši 69 dalībnieki, no kuriem Pro klasē ir arī viesi no Zviedrijas un Somijas.

 

Tieši Biķerniekos izšķirsies uzvarētāji un kopvērtējuma pjedestāli 2018. Pro klasē kopvērtējuma līderis ir Ēriks Ulass, kuru, izskatās, ka šogad nevienam neizdosies apdzīt, un viņš būs ne tikai Baltijas, bet arī Latvijas čempions. Viņam seko Ingus Jēkabsons un Jānis Eglīte, bet sezonas noslēgumā, cīņai ir pieslēdzies Rinalds Rižovs, kuram teorētiski vēl ir iespēja sasniegt gada kopvērtējuma pjedestālu. Cīņā iesaistījies arī igaunis Kristjan Sallu Salmre, kurš šogad bijis visos Latvijas Pro posmos.

ProAm klasē situācija ir pilnīgi neprognozējama, jo no 1.-8. vietai viss izšķirsies tieši 6.oktobrī. Tāda pati situācija ir ProAm komandu ieskaitē, 4 komandas, kuras ir reģistrētas Betsafe Latvijas drifta kausa ieskaitē 2018. gada sezonā, pjedestālu sadalīs tieši sezonas noslēguma sacensībās.

Street klasē pirms pēdējā sezonas posma gandrīz līdzvērtīgas iespējas izcīnīt uzvaru kopvērtējumā ir braucējiem no 1.-10. vietai, un arī šeit viss izšķirsies tieši 6.oktobrī. Tas nozīmē, ka šīs sacensības ir svarīgas visiem braucējiem – gan tiem, kuri cīnās par vietu uz pjedestāla gada kopvērtējumā, gan arī pārējiem, lai nostiprinātu pēc iespējas augstāku rezultātu noslēdzot sezonu. Street komandu ieskaitē ir reģistrētas 6 komandas, un arī tās sezonas pjedestālu sadalīs sestdien.

Jau piektdien vakarā Biķerniekos tiks aizvadīti treniņu braucieni ProAm un Pro klasei, savukārt sestdien, sacensību dienā, kamēr vienā trasē norisināsies ProAm un Pro cīņas, tikmēr turpat blakus stadionā notiks Street cīņas, kamēr viena klase aizvadīs dalībnieku sapulces, paralēli otrajā trasē notiks drifts.

 

Biļetes šoreiz ietver neierobežotu piekļuvi abiem dalībnieku parkiem un centrālajām tribīnēm. Tās iespējams iegādāties visās biļešu servisa kasēs un  www.bilesuserviss.lv. Biļetes būs iespējams iegādāties arī uz vietas.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool