Latvijas komanda “RE Autoclub” uz pjedestāla Baltkrievijā

01/06/2015 |

No 29. līdz 31.maijam Baltkrievijā norisinājās sacensības „Belarus Baja”, kurā Latvijas „RE Autoclub” komanda kopvērtējumā ieguva godpilno trešo vietu. Sacensībās triumfēja Aleksandrs Kolembets un Igors Petenko („Toyota Land Cruiser 200”), kurš ieņēma pirmo vietu T2 klasē!

Krievijas čempionāta trešā posma sacensības „Belarus Baja” notika Dretunski poligonā, Baltkrievijā. „Re Autoclub” sacensībās, neskatoties uz sarežģīto trasi, parādīja ļoti labu sniegumu un ieguva trešo vietu.

Pirmās vietas ieguvējs Aleksandrs Kolembets atzīst: „Šajās sacensībās trase bija daudz grūtāka nekā iepriekš Krievijas čempionāta 2. posma sacensībās „Kaganas zelts” Astrahaņā, taču mans uzdevums bija atbraukt pirmajam, tāpēc braucu uzmanīgi, bet ar mērķi uzvarēt!”

Aleksandrs Terentjevs un Aleksejs Berkuts no Krievijas („Ford Raptor F150 SVT”) T2 klasē ieņēma 4.vietu, taču Ivans Sidoroks un Sergejs Dodonovs no Krievijas („Mitsubishi MPR 98”) sacensībās piedalījās pirmo reizi, kur savā klasē – RS bija otrs labākais!

„Man „RE Autoclub” ir kā liela, draudzīga ģimene! Atmosfēra, kas valda šajā komandā ir lieliska! Esmu priecīgs, ka esmu daļa no tās. Arī turpmāk gribu piedalīties un cīnīties par labu rezultātu!”, stāsta Ivans Sidoroks.

Sacensību dalībniekiem pirmajā dienā bija jāmēro divi 108 km gari posmi, otrajā – divi 110 km gari posmi. Dalībnieki atzina, ka veicamā distance bija viena no grūtākajām, jo tā ietvēra dažādus ceļu posmus – piekrastes joslu, upes šķērsošanu, palienu pļavas, meža ceļus ar tramplīniem utt.

Teksts: Ieva Lorence
Foto: RE Autoclub

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool