Piedāvājam noskatīties “Monster Energy” FIA pasaules rallijkrosa čempionāta piektā posma finālbraucienu “SuperCar” klasē, kurā ārpus pirmā trijnieka šoreiz palika latviešu braucējs Reinis Nitišs.

Finālbraucienā Nitišs startēja no trešās starta vietas. Diemžēl latvietis startā kļūdījās un viņa automašīna noslāpa. Tādējādi Nitišs braucienu sākumā atkrita uz pēdējo vietu. Tomēr, negaidītiem pavērsieniem bagātajā finālbraucienā Nitišs spēja atgūt divas pozīcijas un finišā no trešās vietas atpalika vien 0,067 sekundi.

Posmā uzvarēja zviedrs Matiass Ekstrēms, kurš vairāk pazīstams kā divkārtējs DTM čempions. Rallijkrosā viņš startē ar pats savu komandu EKS, izmantojot “Audi S1” sacīkšu auto. Finišā otro vietu guva Nitiša pārstāvētās komandas “Olsbergs MSE” pilots Andreass Bakerūds, bet trešo vietu izcīnīja pazīstamais 2003. gada WRC čempions Peters Solbergs. Finālā startēja arī Liams Dorans un Sebastjans Ēriksons, kurš, tāpat kā Nitišs un Bakerūds, pārstāvēja “Olsbergs MSE” krāsas. Šie divi finālā palika aiz Nitiša.