Artis Baumanis sensacionāli uzvar savās otrajās rallijkrosa sacīkstēs karjerā

Aizvadot savas otrās rallijkrosa sacensības dzīvē, autosportistam Artim Baumanim izdevies izcīnīt sensacionālu uzvaru.

Šajā nedēļas nogalē viņš piedalās Igaunijas rallijkrosa čempionāta otrajā posmā Pīrojas trasē. Sacensībās klāt ir un padomus sportistam sniedz viņa jaunākais brālis Jānis Baumanis, kurš ar pārsteidzoši labu sniegumu šogad uzsācis pirmo pilno sezonu Eiropas rallijkrosa čempionāta otrajā spēcīgākajā klasē “Super 1600”.

Arī Artis Baumanis brauc “Super 1600” klasē un jau priekšbraucienos allaž bija viens no līderiem. Savukārt pusfinālā viņš ierindojās otrajā vietā.

A finālā Baumanim sīvā cīņā izdevās pārspēt spēcīgos igauņus Andrē Kurgu, kā arī Janno Liguru, kuri ir vieni no vadošajiem šī čempionāta braucējiem. Šos trīs braucējus finišā šķīra tikai pusotra sekunde.

“TouringCar” klasē uzvarēja pagājušās sezonas čempions Kalmers Vahts, “Junior 1600” ieskaitē, kur sacentās 12 līdz 17 gadus veci sportisti, pirmā vieta Robertam Reinsalu, bet spēcīgākajā klasē “SuperCar” par uzvarētāju kļuva Ranno Bundsens.

Igaunijas rallijkrosa čempionāta trešais posms notiks 12. jūlijā, Veru.