Vidzemes Ziemas autosprinta kausa sezona startē Vecpiebalgā

Svētdien, 13. janvārī aizvadīts “Vidzemes Ziemas autosprinta kausa 2019” jaunās sezonas pirmais posms “Vecpiebalga”. Sacensības norisinājās 2.7 km garā ātrumposmā, kas iepriekš izmantots rallijā “Cēsis” un rallijsprintā “Slātava”. Autosprints notika ziemai atbilstošos apstākļos.

Aizvadot trīs braucienus, pirmo vietu FWD klasē izcīnīja Gints Bujāns (VAZ 1117), otrajā vietā atstājot Ģirtu Ozoliņu (Honda Civic), kamēr trešais bija Ermīns Vācietis (Mazda 323). FWD-R vērtējumā uzvara Agrim Upītim (Opel Corsa), Bujāns šeit otrais, bet trešajā vietā Raivo Ozoliņš (Honda Civic).

Jānis Apsītis kļuva par uzvarētāju RWD ieskaitē, lai gan nesasniedza labāko rezultātu nevienā no braucieniem. Aiz viņa summā palika Gatis Ğērmanis (BMW 318) un Arvis Udrass (BMW 320). RWD-R vērtējumā uzvarēja Harijs Vējiņš (BMW 320), otro vietu izcīnīja Zigurds Kalniņš (BMW Compact), trešais – Gatis Ğērmanis (BMW 318).

4WD klasē visos braucienos un arī posma kopvērtējumā ātrākais bija Rolands Kaucis (Subaru SpecR), aiz sevis atstājot Mārci Stūrišku (Subaru Impreza) un Andri Vanagu (Audi A4 Quattro). Kaucim pirmā vieta arī 4WD-R ieskaitē, otrais šajā vērtējumā Kalvis Blūms (Mitsubishi Lancer Evolution), bet trešo vietu izcīnīja Andris Spilva (Subaru).

Uz starta stājās arī daiļā dzimuma pārstāves – DĀMU klasē uzvarēja Agate Krieviņa (VAZ 2108), bet pirmo trijnieku noslēdza Zanda Priedīte (Opel Corsa) un Antra Millere (Ford Puma).

Visi rezultāti >>

“Vidzemes Ziemas autosprinta kauss 2019” ietvaros plānoti vēl trīs posmi. Nākamais no tiem norisināsies 27. janvārī Raunā, pēc tam sacīkstes plānotas 10. februārī Cēsu novadā, bet sezona noslēgsies 24. februārī ar posmu Amatā.