Pilskalnu trasē notiks autokrosa un folkreisa sacensības

29/06/2018 |

Foto: Kaspars Cikmačs, 4rati.lv

7. un 8. jūlijā gaidāmas aizraujošas divu dienu sacensības autokrosa un folkreisa braucējiem, atbalstītājiem un skatītājiem, jo sporta kompleksā “Pilskalni” sestdien norisināsies Folkreisa vasaras kauss un Krosa komisijas kauss, bet svētdien – Latvijas autokrosa čempionāta 2.posms un Baltijas Buggy 1600 klases kausa 1. posms.

Tā kā ir vasaras vidus, jauks un patīkams laiks, tad SK “Pilskalni” kolektīvs prognozē labu dalībnieku sastāvu un interesantas cīņas visās klasēs. Lai folkreisa faniem būtu garāka nedēļas nogale – pirmo reizi Pilskalnos čempionāta dienas ietvaros 24 folkreisa braucējiem tiks rīkota arī “Pilskalnu” folkreisa kausa izcīņa.

Tā kā pieteikšanās sacensībām ir sākusies nesen, bet pieteikumu beigu termiņš ir ceturtdiena un piektdiena (pirms pašām sacensībām) – vēl nevar paredzēt, tieši cik dalībnieku brauks katrā klasē un kādas būs cīņas par pjedestāliem. Toties pilnīgi noteikti būs gan ātrums, gan sadursmes, gan arī lēcieni no lielā tramplīna.

SK “Pilskalni” trasei ērti var piebraukt ar mašīnu, teritorijā būs iespējams gan nogaršot izbraukuma kafejnīcu sortimentu, gan ierasties ar savu grilu un draugu kompāniju, varēs uzcelt telti blakus trasei un tādējādi pilnībā izbaudīt nedēļas nogali.

Sestdienas vakarā trases estrādē būs ballīte un arī svētdien varēs droši atpūsties, jo atgādināsim, ka pirmdiena, 9.jūlijs, ir brīvdiena!

Vairāk informācijas par pasākumu un biļešu cenām – www.skpilskalni.lv.

Informāciju sagatavoja:
Māris Līcis

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool