Ošs šodien startē ziemas rallijkrosā Norvēģijā

03/03/2018 |

Foto: RX Academy

Latvijas autokrosa un rallijkrosa braucējs Edijs Ošs sestdien Norvēģijā aizvadīs “RX Academy” ziemas seriāla pēdējo posmu, startējot ar “Renault Clio RS RX” automašīnu.

Ošs, kurš piektdienas pusdienlaikā atradās Rīgas lidostā, skaidroja pēkšņo plānu: “Viss notika mežonīgā ātrumā. Ceturtdienas vakarā, ap plkst. 23:00 saņēmu piedāvājumu, no kura nevarēju atteikties. Šobrīd esmu lidostā, ceļā uz Norvēģiju. Golas trasē došos cīņā, mēģinot sasniegt cienījamu rezultātu. Pašlaik man pašam ir maz informācijas par plānoto cīņu, iespēju robežās ziņošu.”

“RX Academy” šīs būs sezonas ceturtās – pēdējās – sacīkstes. Iepriekšējie posmi aizvadīti Zviedrijā, Esterzundā un Hēljesā, kā arī norvēģu Ēlas trasē. Iepriekšējos posmos vēl bez “akadēmijas” jaunajiem braucējiem uz starta stājušās vairākas rallijkrosa zvaigznes – Joni Vimans, Olivers Solbergs un iepriekšējā posmā pat Timurs Timerzjanovs. Visi seriāla dalībnieki startē ar “RX Academy” vienādām “Renault Clio” automašīnām.

Sacīkstes notiek kopā ar “RallyX on Ice” seriālu, kurā pamatklase ir “Supercar Lites” (RX2), cīņā dodas arī kroskartu “Xtreme” klase.

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool