“Olsbergs MSE” komanda prezentē jaunuzbūvēto rallijkrosa auto

13/04/2018 |

Foto: Olsbergs MSE

Īsi pirms pasaules rallijkrosa čempionāta sezonas starta savus jaunos “Supercar” sacīkšu auto prezentējusi spēcīgā zviedru komanda “Olsbergs MSE”.

“Ford Fiesta ST Supercar” automašīna no nulles uzbūvēta “Olsbergs MSE” bāzē Nīneshamnā, Zviedrijā, bet tās izstrādē piedalījās arī “Ford Performance Motorsports” rūpnīcas speciālisti.

Iepriekšējos divus gadus amerikāņu “Ford Performance Motorsports” atbalstīja Kena Bloka vienību “Hoonigan Racing Division”, taču pirms tam kādu laiku jau bija “Olsbergs MSE” partneris, tostarp 2014. gadā, kad Reinis Nitišs un Andreass Bakerūds palīdzēja tai uzvarēt komandu ieskaitē. Atgādinām, ka togad Nitišs guva savu līdz šim vienīgo uzvaru pasaules čempionāta posmos, sezonu noslēdzot godalgotajā trešajā vietā individuālajā vērtējumā.

Lai gan “Ford” izbeidza sadarbību ar “Hoonigan Racing Division”, tā vietā sāka darbu pie jaunas “Supercar” mašīnas izstrādes kopā ar “Olsbergs MSE”. Šim spēkratam izmantota unikāla piekares sistēma, kas pasaules rallijkrosa čempionātā vēl nav izmantota, tāpat auto apgādāts ar uzlabotu aerodinamiku. Trasē to pilotēs Robins Larsons un Kevins Ēriksons, bet “Olsbergs MSE” vadītāja Andreasa Ēriksona mērķis ir pierādīt, ka uzvarēt iespējams arī ar mazāku budžetu nekā rūpnīcu komandām.

“Mēs gribam uzvarēt posmos, mēs gribam uzvarēt atsevišķos braucienos un sasniegt ātrākos apļu laikus,” viņš saka.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool