Nitišs otro reizi karjerā kļūst par Eiropas čempionu rallijkrosā

16/09/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Latviešu autosportists Reinis Nitišs jau pēc kvalifikācijas braucieniem nodrošinājis uzvaru 2018. gada Eiropas rallijkrosa čempionātā, turklāt tas noticis Rīgā, savu skatītāju priekšā. Pasaules čempionātā startējošais Jānis Baumanis Biķernieku trasē tikmēr nespēja iekļūt pusfinālā.

Eiropas čempionātā “Supercar” klasē šis ir sezonas pēdējais posms. “SET Promotion” komandu pārstāvošais Nitišs jau pirms tam bija iekrājis ievērojamu pārsvaru pār sekotājiem kopvērtējumā, tomēr “formalitāšu” nokārtošana bija atlikta uz sacensībām Latvijā. Četru kvalifikācijas braucienu summā Nitišs ierindojās otrajā vietā, piekāpjoties tikai Antonam Marlundam, bet ar to bija gana, lai vēl pirms pusfināla nodrošinātu uzvaru sezonas kopvērtējumā.

Jāpiemin, ka Nitišam šis ir jau otrais Eiropas čempiona tituls karjerā. 2013. gadā viņš izcīnīja pirmo vietu “Super1600” klasē.

Tikmēr pasaules čempionāta “Supercar” klasē savu skatītāju priekšā Jānis Baumanis no “STARD” vienības pēc pirmās sacensību dienas bija devītais, tomēr šodien abos atlikušajos kvalifikācijas braucienos vairs nespēja izcīnīt tik labus rezultātus, atkāpās uz 14. pozīciju un pusfinālā netika.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool