Nedēļas nogalē dragreisa čempionāta posms Ventspilī

30/07/2013 |

Info: Evo Racing Team

Milzīgi ātrumi, liela motoru jauda un spraigs sacensību gars- tas viss sagaida ventspilniekus un viņu viesus 3. un 4. augustā Ventspils lidlaukā. Īpaši šim pasākumam tiks izveidota ātra un skatītājiem labi pārredzama ceturtdaļjūdzi (402,336 metrus gara) trase. Būs iespēja tuvumā apskatīt un fotografēties pie favorītu automašīnām, kā arī iegūt autogrāfus no braucējiem, apmeklējot dalībnieku parku. Gaidāma sīva cīņa čempionāta Unlimited klasē, jo priekšpēdējā posma cīņa, iespējams, noteiks gada kopvērtējuma līderi. Jāpiemin, ka viņu auto jauda sniedzas līdz pat 1500 zirgspēkiem.

Šobrīd dalību sacensībām pieteikuši vēl neredzēta līmeņa dragreisa auto no Lietuvas un Igaunijas. Ar šiem dalībniekiem un sacīkšu automobiļiem Ventspilī varēs iepazīties 3.augusta vakarā no 17:00, kad paredzēta  sporta automobiļu kvalifikācijas braucieni un 4.augustā no 12:00, kad sāksies  fināla braucieni.

Sacensību organizatori Evo Racing Team uzskata, ka Ventspilij šī ir unikāla iespēja cīnīties par regulāru autosportistu apciemojumu savā pilsētā, parādot, ka spēj piedāvāt Baltijas līmeņa trasi un uzņemt ārvalstu viesus. Šobrīd tiek apspriesti nākotnes plāni, lai Ventspils lidlauka trase tiktu iekļauta regulāru Dragreisa sacensību čempionāta kalendārā. Šāda līmeņa sacensību organizēšana tik īsā laikā nav vienkāršs uzdevums un to nebūtu iespējams veikt bez Ventspils domes atbalsta.

Dalībniekus sagaida īpašs balvu fonds no pasākuma ģenerālsponsora „Bridgestone”, par iespaidīgām balvām būs parūpējies pasākuma  tirdzniecības un servisa centru tīkls „Stokker” un eļļu zīmols‘’Valvoline’’. Ar īpašām balvām lutinās TALLINK, pasniedzot simpātijas balvas dragreisa dalībniekiem -ceļojumus uz Stoholmu . Īpašs paldies pasākuma atbalstītājam Autoplius un pirmajam auto portālam iAuto.lv, par pasākuma atbalstu organizators izsaka pateicību uzņēmuma SIGMEN vadībai.

Ar tehniskajiem noteikumiem un čempionāta nolikumu var iepazīties LAF mājas lapā,  jaunumi un diskusijas  – www.facebook.com profilā Latvian Drag Racing.

Ventspils Bridgestone Adrenaline Dragrace championship 5.posma sacensību skatītāju biļetes būs iespējams iegādāties uz vietas vienai dienai tikai par 3,00 Ls savukārt uz abām sacensību dienām tikai par pieciem latiem. Invalīdiem, uzrādot apliecību un bērniem no 7-14 gadu vecuma ieejas biļete 2,00 Ls, bet bērniem līdz 6. gadu vecumam ieeja pa velti.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool