Latvijas rallijkrosa čempionāts startēs 2. maijā Rīgā

03/01/2020 |

2020. gada sezonā Latvijas rallijkrosa čempionātā ir plānoti pieci posmi, bet pirmais no tiem norisināsies 2. un 3. maijā Rīgā, Biķernieku trasē.

Sezonas otrais posms tiks aizvadīts 24. maijā “Baronu” rallijkrosa trasē, kas atrodas netālu no Jēkabpils, bet pēc tam čempionāts atgriezīsies Biķerniekos, kur 4. un 5. jūlijā plānots trešais posms. Vienīgais izbraukuma posms gaidāms 15. augustā, kad Latvijas rallijkrosa čempionāta sacensības tiks aizvadītas Lietuvā, Vilkiču trasē. Savukārt sezonas noslēgums sagaidāms 5. un 6. septembrī Bauskā, leģendārajā “Mūsa Raceland” trasē.

Tāpat čempionāta rīkotāji publiskojuši sportistiem un viņu komandām saistošos tehniskos noteikumus, kas atrodami oficiālajā mājaslapā “rallycross.lv“.

2019. gada sezonā par Latvijas čempioniem rallijkrosā kļuva igaunis Sigmars Tammemagi (LADA RX), Roberts Vītols (Super 1600), Juris Spīķis (Touring 2000), kā arī Jānis Veģeris (Open RX), kamēr Junioru kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Niks Mežiņš, kurš pārstāvēja LADA RX klasi. Komandu kopvērtējumā tikmēr uzvarēja Arņa Odiņa, Kristapa Kapača un čempiona Jura Spīķa pārstāvētā “OC Metal”.

2020. gada LČ kalendārs:

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool