Latvijas kartingisti aizvadījuši “Rotax Max Challenge” posmu Itālijā

Nedēļas nogalē Adrijas trasē, Itālijā aizvadīts Centrāleiropas “Rotax Max Challenge” čempionāta pirmais posms, kurā piedalījās arī daudz latviešu braucēju.

Sarežģītajos laika apstākļos, kad trases segums lietus dēļ kļuva slapjš un slidens, latvieši uzrādīja cienījamu sniegumu, tomēr sacīkšu beigās uz pjedestāla kāpa tikai Patriks Noels Ločmelis – viņam sacensību superfinālā izcīnīta otrā vieta vieta “Rotax Max Junior” klasē. Pirms tam priekšfināla un fināla sacīkstēs Ločmelis ierindojās pirmajā vietā.

Jau ziņojām, ka marta vidū notika šī sacensību seriāla bonus sacīkste un tajā “Rotax Max Junior” klasē toreiz uzvarēja Tomass Štolcermanis. Šoreiz viņš ierindojās 16. vietā, Kārlis Grava ieguva 20. vietu, bet Mikus Jasevičs – 23. vietā.

Mazākie sportisti spēkiem mērojās “Rotax Micro Max” klasē. No mūsējiem labākais rezultāts šoreiz Robertam Purmalim – viņš ierindojās 11. pozīcijā, bet Tomam Strēlem 21. vieta.

“Rotax Mini Max” klases superfinālā desmitajā vietā finišēja Edgars Vilcāns.

Visplašāk pārstāvēta šoreiz bija “Rotax DD2” klase, kurā uz starta superfinālā bija seši Latvijas pārstāvji. Labāko rezultātu, izcīnot devīto vietu, uzrādīja Valters Zviedris, aiz viņa 11. vietā palika Krists Ziders un turpat 12. vietā – Tomass Birstiņš. Zane Mēnese ierindojās 23. vietā, bet Ričardam Šubeckim un Matīsam Maļinovskim finišu sasniegt neizdevās.

“Rotax Max Senior” klasē bija visvairāk dalībnieku (34 sportisti) un superfinālā 11. vietu izcīnīja Gustavs Māliņš, 25. vietā palika Rihards Goldbergs un 30. vietā – Edijs Elksnis.

“Rotax DD2 Master” klasē devīto vietu sasniedza Juris Zālītis, 11. vietu – Ivars Uss, bet 12. palika Gatis Vītols.